Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

Przepraszam że tak długo się nie odzywałam - wystawa Szanty.

- Bea czekam na tel od ciebie ( jutro odbieram karmę i wykładzinę)

Kochana: napisz jak poszło Szantce :D

Widziałam się z Gosią i Pawłem ( są cool po prostu :angel:), combi zapakowane (Szantinko; jutro zadzwonię do Ciebie wieczorkiem do domku), całusiki i łapeczka :bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pika;Pada mokry śnieg, widoczności ,,0", ledwo wróciłam, a Ty mnie zasypujesz orzeszkami.... :roll:

Ale mam jedzonko od Anetty (już na Rachów :P ), super dziewczyna (i jej mama :) ) a jej jamniczek ma siwą mordkę i uwielbia surową marchewkę :lol:

Szantinko: ogóreczkowe i serdeczne gratulacje :angel:

MałGosiu: jaki to rozmiar kół?????

Zemat: jeśli skończyłeś po/kontrolne ,,występy", odezwij się pliiiizzzzzz :roll:

Link to comment
Share on other sites

...

ale orzeszki są zdrowe :roll:

...a zdrowie będzie potrzebne na piątek :D

Dołącza do naszego spotkania Jovka (kochani, kto jeszcze? Bogdan gotuje gar węgierskiej zupy gulaszowej mniam mniam :P ), cieszem się :angel:

Pika dodatkowo dostanie...orzeszki, a Saida...zielony groszek :wink:

...a Zemata ani widu, ani słychu :cry:

Link to comment
Share on other sites

Kochani: wiadomość na dzisiaj; dla Wielunia potrzebny męski rower :x

Poczuwam sie do winy :puppydog:

Byłam święcie przekonana, że p. Janek takowy posiada, ale sie pomyliłam...

Fakt, że wózek do przewożenia psiaków i tak sie przyda - rower może w końcu uda mi sie zorganizować, a do tego czasu mozna będzie go po prostu pchać/ciągnąć :D W przypadku psiaka, który bedzie np. po wypadku, a Ewa akurat nie bedzie w stanie załatwic kogoś z autem - to i tak dużo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bea, pamietaj o mnie, do zabrania rzeczy na Allegro i miski.

Moge napisac do Gosi, moze jej maz zabierze :roll:

Korciu: ...a może dołączysz do naszego grona w piątek? będziemy omawiać sprawy fundacji (między innymi of course :wink: ) napisz do mnie na pv :D

MałGoś: czy potrzebny Wieluniowi okap?

Mam problem wózkowy. Muszę podać rozmiar kół roweru, który będzie ciągnął wózek. Od tego zależy wysokość wygiętej rury/specjalnego zaczepu tego wózka. Nie ma roweru, nie wiem co mam robić hmmmm :roll: Szkoda zakończyć wózek zwykłą rączką ( a jak sie zespawa to przepadło :x ) ; przecież docelowo ma ten wózek ciągnąć rower (to super pomysł/transport na mniejsze i trochę dalsze odległosci). Co robić... :roll:

Z nowości: do piątkowego zlotu/ dołącza Szantina z ciastem :angel:

Link to comment
Share on other sites

Szantinko: dojechaliśmy z Łukaszem szczęśliwie i towarek rozładowany czeka na Wieluń (worek/tym razem nie pękł :lol:), dzięki moja śliczna :D . A po resztę=podjedziemy w tygodniu/przygotuj nowy stosik (bagażnika...hmmm... przezornie nie sprzątamy hahahaha :lol: )

Spotkanie jutro/zupa się warzy...kochani, kto jeszcze dołączy do spotkania dogomaniaków pozytywnie zakręconych?

A kochana Rybkad...przyjedzie jutro na spotkanie...z okapem pod pachą :angel:

Link to comment
Share on other sites

kochani, kto jeszcze dołączy do spotkania dogomaniaków pozytywnie zakręconych?

Ja chce, ja chce, ja! Mnie wybierz :D

Zazdroszcze Wam... Ale mam nadzieje, ze jak przyjade na wystawe do wawy to sie gdzies spotkamy, co? :)

Link to comment
Share on other sites

...Ja chce, ja chce, ja! Mnie wybierz...

Tufi=toja Cię wybieram natychmiast :lol: ..a do mnie masz trzy godziny jazdy pociągiem... :P To co, podjechać na dworzec?

Zemat-zrobi wszystko, by być jutro z nami :angel:

Gosia: a wszyscy/lub prawie wszyscy wiedzą gdzie ja mieszkam hihihi...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, co mi caly czas chodzi po glowie? Ja wiem, ze to drogie, nie do zdobycia zbyt latwo itp itd, ale... Taki barak albo kontener na izolatko-lecznice, gabinet zabiegowy dla tych psiakow lub na biuro dla Ewy. Jakos to mi sie tak ciagle telepie po glowie... Ewentualnie jakas altanka czy cos takiego - bo tam nie ma gdzie usiac i porozmawiac z rodzina adopcyjna nawet :(

A co z tym rowerem z policji? :D

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, co mi caly czas chodzi po glowie? Ja wiem, ze to drogie, nie do zdobycia zbyt latwo itp itd, ale... Taki barak albo kontener na izolatko-lecznice

Dokładnie... :-?

Nie wiem jak bedzie po tym planowanym wiosennym remoncie, ale w tym momencie nie ma tak dostosowanego miejsca.

A co do roweru: MUSZĘ go załatwić i to taki z kołami 26 cali! :roll:

Mam juz parę kontaktów - gorzej, że mnie ciągle odsyłają: a to za godzinę, jutro, a to inna osoba... Ale nie poddam się!

(na policje dzwoniłam jeszcze wcześniej, i choc stwierdzili, że "nie da rady" nie poddałam się i jeszcze jutro mam się kontaktować z kolejną osobą 8) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...