Jump to content
Dogomania

Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='ewu'][B]Człowiek rozumny[/B] ([I]Homo sapiens[/I]) wg wiki... Rozumny?????????????????????????[/QUOTE]

Bo teraz jest kolejny etap ewolucji człowieka. Cześć pozostaje ludźmi ale cześć staje się potworami, bestiami niestety :-( smutne ale prawdziwe ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu'][B]Człowiek rozumny[/B] ([I]Homo sapiens[/I]) wg wiki... Rozumny?????????????????????????[/QUOTE]

Bo teraz jest kolejny etap ewolucji człowieka. Cześć pozostaje ludźmi ale część staje się potworami, bestiami niestety :-( smutne ale prawdziwe ;-)
I też proszę o nie obrażanie padalców bo nawet najgroźniejsze zwierzę nie jest podłe i tak okrutne jak takie coś co ma odwagę nazywać się "człowiekiem" -je to już nie ludzie to potwory :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Boże Ty widzisz i nie grzmisz?to najgorsza zbrodnia tak skrzywdzić psa który od nas ludzi jest zależny.[/QUOTE]

.... i w takich przypadkach zastanawiam się czy Bóg w ogóle istnieje...

Musimy jej pomóc!

Dlatego jeszcze raz zapraszam na bazarek link w poście nr 103.

Dziękuję za okazanie serca i wsparcia dla zwierzaka! MALWA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Bo teraz jest kolejny etap ewolucji człowieka. Cześć pozostaje ludźmi ale część staje się potworami, bestiami niestety :-( smutne ale prawdziwe ;-)
I też proszę o nie obrażanie padalców bo nawet najgroźniejsze zwierzę nie jest podłe i tak okrutne jak takie coś co ma odwagę nazywać się "człowiekiem" -je to już nie ludzie to potwory :([/QUOTE]
ja dodam kchana tylko tyle...
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji"

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma jeszcze numeru konta, nie wiadomo, kto będzie zbierał. Jak Klaudus zjawi sie na necie, to napewno podejmie jakąś decyzję. Cieszę się, że malec w lecznicy, a nie w tym paskudnym punkcie - tam w weekendy jest nieczynne, psy chyba bez żadnej opieki i karmienia są?

Link to comment
Share on other sites

takie pseudoludzkie odpady tylko do utylizacji, za chwilę ze zwierząt przerzucą się na ludzi - może to lepiej jak patrzy się w Jej oczka:((( Maleństwo, będę ją rozsyłać na fb, ale co z wydarzeniem? Kto je robi? Trzeba ściągnąć ludzi i przygotować jakiś nr konta, żeby ją wyleczyć, ehhh:( Będę ją wszędzie rozsyłać, narazie inaczej pomóc nie mogę bo jestem bez pracy. Trzymaj się maleństwo, teraz będzie tylko dobrze!

Link to comment
Share on other sites

zrobić wydarzenie nie problem! Tylko trzeba osób do administaracji wątku. Jak mi szybko dacie namiary i lokalizację zrobie wydarzenie, ale musze mieć osoby, które będąś administrowac, ja juz nie dam rady opiekowac sie intensywnie kolejnym wydarzeniem:(
A jest potrzebne, bo ten wątek jest przeklejany mocno!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']zrobić wydarzenie nie problem! Tylko trzeba osób do administaracji wątku. Jak mi szybko dacie namiary i lokalizację zrobie wydarzenie, ale musze mieć osoby, które będąś administrowac, ja juz nie dam rady opiekowac sie intensywnie kolejnym wydarzeniem:(
A jest potrzebne, bo ten wątek jest przeklejany mocno!![/QUOTE]
Ja zrobię, czekam tylko na konto... bo wiadomo, ze najwiekszy odzew jest zaraz po utworzeniu wydarzenia, a nie ma namiarów do rozsyłania.

[quote name='Isiak']Na razie nie ma jeszcze numeru konta, nie wiadomo, kto będzie zbierał. [/QUOTE]
Daj znać jak tylko będzie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Ja zrobię, czekam tylko na konto... bo wiadomo, ze najwiekszy odzew jest zaraz po utworzeniu wydarzenia, a nie ma namiarów do rozsyłania.


Daj znać jak tylko będzie wiadomo.[/QUOTE]
OK zrób, bo już chciałam robić...
Odzew będzi na pewno, bo teraz mocno przeklejany wątek. Info, na które czekasz, można uzupełnić potem. Jak najszybciej wydarzenie! Lokalizacja wążna. Jak bedzie konto itd, potem dodacie.. Dajcie linak do wydarzenie, bedę przeklejać.

sorry za literówki, szybciej myslę niż piszę

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest obecny stan psiaka,czy trzeba ją hospitalizować,jeśli tak czy psiak jest to w okolicach Warszawy?Podejmuję się finansowo,wziąć część kosztów za pobyt suni w bardzo dobrej całodobowej lecznicy.Aspekt prawny czy została powiadomiona Policja,proszę o maila na priv.

Link to comment
Share on other sites

Spać nie mogę przez tych drani. Ciągle myślę i myślę co siedzi we łbie takiego gnoja, którego nakręca robienie krzywdy.Przecież pies a szczególnie szczeniak ma w sobie coś ujmującego, czarownego,to takie wieczne "dzieci".Zresztą każdy zwierzak wywołuje we mnie ciepłe uczucia.
Zagłodzony, skopany,przerażony - tyle dostał na początek życia od "gatunku panów "....
Psineczka biedna cierpi , bo jakiś złoczyńca się wykazywał !!!
Czekam na dane do wpłat

Link to comment
Share on other sites

[I]A więc tak...
Z trudem, bo z trudem,ale udało się nam Go wczoraj wyciągnąć.
Jeżeli o płeć chodzi to faktycznie ja namieszałam robiąc z Niego - Ją :P
Ale to dlatego,że uwierzyłam na słowo - a nie chciałam Go w ten piątek tarmosić.
Ale faktycznie to chłopak :)
Pojechał natychmiast do weta.
Wszystko co wczoraj zjadł - zwymiotował.
Nie ja po Niego byłam - więc wszystko co wiem - wiem z szybkich rozmów telefonicznych - bo rozmowy nie były priorytetem - Gacuś był najważniejszy.
Ma coś z przełykiem - co dopiero dzisiaj się dowiemy.
Na 100% silna anemia i silnie odwodniony.
Krew pobrano do badania.
Najważniejsze,że chłopak już bezpieczny i nie marznie w schroniskowej budzie.
Dzisiaj zapewne będzie o wiele więcej informacji - trzymajcie za Niego kciuki.
Oczywiście miał obdukcję zrobioną.
Sprawa zostanie zgłoszona.
Gacuś musi zostać prawnie odebrany - żeby sobie o Nim czasem 'nie przypomnieli'...

Pieniążki można wpłacać na konto:
[B]Komitet Pomocy dla Zwierząt
Bank Śląski S.A. O/Tychy
skrytka pocztowa 79
43-100 Tychy

Konto zbiórkowe: 69 1050 1399 1000 0090 7715 1463[/B]

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...