Jump to content
Dogomania

Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm'][SIZE=4][COLOR=darkred]Rozmawiałam wlasnie z Kaludus i dziecko jest w lecznicy, ma problemy z przełykaniem, stwierdzono silną anemię, zapchlony po granice sierści, uszy zainfekowane do gruntownego przebadania, czekają na dalsze badania[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Dziękujemy za wieści i czekamy na dalsze.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkred]To jest chłopiec!!!!

[COLOR=black][SIZE=2]Nie wiem dlaczego był przypisany rodzajowi żeńskiemu, ale Kaludus powiedziała, że to chłopiec.
Jeśli będę coś wiedziała więcej, dam głos.
Klaudus nie ma teraz wolnego momentu.
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Biedny piesek:( Mogę wspomóc gotówką na leczenie, wygospodaruję jakieś 50 zł. Jeśli mój tymczasowy Kubuś znalazłby dom, a coś jest na rzeczy, mogłabym go wziąć na moje miejsce do hotelu w Brzyściu, tylko musiałby być trochę podleczony, jeśliby coś miało wypalić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']To samo pomyślałam. Jaki jest powód ich [B]bezkarności[/B]? Nic nie da się zrobić, żeby im dowalić?
Czy mała jest już u Lili8522? To płatny tymczas czy BDT? Na jakie konto zbieracie kasę dla niej? Tutaj wet jest pilnie potrzebny, ta łapka... :([/QUOTE]

Mój DT jest bezpłatny, pies tylko musi mieć karmę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sillann']mysle ze cioteczki robia co moga, zeby tylko psinka chciala walczyc;(:(:(:([/QUOTE]

to juz druga taka akcja mowie o duszku on takze walczy o zycie...
Tutaj o tyle dobrze ze psinka chce jesc...

Ja 3 mam kciki bo pojawila sie szasa na hotelik...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...