Jump to content
Dogomania

Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !


joanka40

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wytrzymałam i już dzwoniłam do hotelu. Jest ok. Zostały mu przedstawione trzy panienki i jedną nawet się ziteresował. Wykazuje zainteresowanie psami myślę że jutro już będzie miał chęc do zabawy jak go znam.To twardy pies nie będzie przeżywał naszego rozstania. Ja bardziej.
Wszedł do swojego boksu na puszkę dziewczyny się śmiały że rzeczywiście z tym karmieniem to nie przesadziłam. Ale mówią że jest niesamowity, opanowany kochany i bardzo nastawiony na człowieka. To akurat wiem.
Kochany Rewizorek.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że szybko znajdzie się odpowiedni człowiek, że po tych perypetiach znajdzie swoje miejsce na ziemi. Takie do końca :)

Jechałam kiedyś w pociągu z panią, której ojciec miał doga. Po jego śmierci zaopiekowała się psem, wzięła też z mieszkania część rzeczy. Pies leżał i wpatrywał się w fotel pana, w jego duże zdjęcie, oglądał się na ulicy za panami o podobnej posturze i zaglądał im w twarze. Był grzeczny, karny, wiedział, ze nie wolno bez komendy przejść, a czasem przechodził sam, ale patrzył czy nic nie jedzie. Był coraz smutniejszy. Kiedyś wyrwał prosto pod pędzącego tira, zginął na miejscu. Pani była przekonana, że zrobił to celowo.

Dobrze, że Rewizor to twardy gość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Mam nadzieję, że szybko znajdzie się odpowiedni człowiek, że po tych perypetiach znajdzie swoje miejsce na ziemi. Takie do końca :)

Jechałam kiedyś w pociągu z panią, której ojciec miał doga. Po jego śmierci zaopiekowała się psem, wzięła też z mieszkania część rzeczy. Pies leżał i wpatrywał się w fotel pana, w jego duże zdjęcie, oglądał się na ulicy za panami o podobnej posturze i zaglądał im w twarze. Był grzeczny, karny, wiedział, ze nie wolno bez komendy przejść, a czasem przechodził sam, ale patrzył czy nic nie jedzie. Był coraz smutniejszy. Kiedyś wyrwał prosto pod pędzącego tira, zginął na miejscu. Pani była przekonana, że zrobił to celowo.

Dobrze, że Rewizor to twardy gość :)[/QUOTE]
co za historia?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Mam nadzieję, że szybko znajdzie się odpowiedni człowiek, że po tych perypetiach znajdzie swoje miejsce na ziemi. Takie do końca :)

Jechałam kiedyś w pociągu z panią, której ojciec miał doga. Po jego śmierci zaopiekowała się psem, wzięła też z mieszkania część rzeczy. Pies leżał i wpatrywał się w fotel pana, w jego duże zdjęcie, oglądał się na ulicy za panami o podobnej posturze i zaglądał im w twarze. Był grzeczny, karny, wiedział, ze nie wolno bez komendy przejść, a czasem przechodził sam, ale patrzył czy nic nie jedzie. Był coraz smutniejszy. Kiedyś wyrwał prosto pod pędzącego tira, zginął na miejscu. Pani była przekonana, że zrobił to celowo.

Dobrze, że Rewizor to twardy gość :)[/QUOTE]

Psy ogólnie są mądre. 15letni Kundelek znajomych ciężko chorował, byli już umówieni na wizytę u weta na przejście za TM. Dzień przed tym pies wykorzystując dosłownie 15minutową nieobecność Pani doszedł na balkon i wyskoczył przez jedną z dwóch dziur z 7piętra...i to po stronie gdzie jest na dole beton, a nie trawa...biedny jak on musiał cierpieć...

Link to comment
Share on other sites

I powtarzam się, ale ja zbyt się przywiązuję, żeby zaproponować dt zwłaszcza dla charta lub doga, kiedyś Pokusa, a eraz Tosiek jak mnie nie ma dłużej w domu nie chcą jeść i według opisu domowników wyraźnie mnie szukają. A w zeszłym roku jak mąż miał operację to siedziły przy łóżku z jego stony lub tam właziły i leżały smutne, w koncu wyjęłam jego koszulę jeszcze nie upraną i cała jeszcze wtedy 5-tka koszulę oblegała, nawet mały Tosiaczek choć był u nas zaledwie od miesiąca chyba. Po powrocie ze szpitala zachowywały się już normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam,ze ta pani miała też doga, ale go musiała uśpić, bo miał psiego Alzheimera i to było o tyle niebezpieczne,ze ich nie poznawał i rzucał się, nawet pogryzł. Miał powyżej 8 lat.

[URL]http://www.bellaonline.com/articles/art25417.asp[/URL]


To czekamy na zdjęcia z hoteliku :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo współczujemy!:-(

Allu-masz racje!-co się stało z moimi psami po moim wypadku to jak bajka-Rakija dopiero teraz przy Melmanie otworzyła się i "wybaczyła" mi moje odejście-a tak na raz i usiłowała sie przytulic i...próbowała mnie atakować-za sekundę znów przepraszając...Babcia-rozdygotana galareta....:shake: obym ich nigdy więcej nie zostawiła.......


Dziś przywozili mi kolejna porcję żwiru i pan kierowca pokazał mi zdj w komórce-bardzo chudego pieska wtypie doga-przybłąkał się do niego-suczka i mówi że młoda-"bo się ciągle bawi i rozwleka wszystko po podwórku" chciał ją wygonić(!) ale dzieci nie dały i furtki pozamykały.I nie wie co robic bo raz mu do domu wepchnęła się i od razu w salonie na kanapę:crazyeye: nie mogli zgonić..... mówie że one tak maja,ze to psy do domu, a on ze bieda bo w domu to nie ma mowy!jakby jeszcze tak narozwalała jak na podwórku gdy sa w pracy....... on ma wilczura juz starego ale jest tylko w zamknieciu bo mu 4 tuje obsikał i uschły w końcu:roll: to suka wiec nie obsika-o to fajnie by było i z dziećmi się tak fajnie bawi w piasku tylko co robic....ręce załamałam-namawiałam go od razu na sterylkę i na zrobienie budy z wiatrołapem oraz koc elektryczny....(no bo co mogę...) ew.kontakt z fundacjami.... pan sie do budy zapalił,powiedział ze zrobi z podwójną ściana w środku ocieplenie no i dużą...oby...... jak nazbieram na kolejny żwir kasy to może dowiem się jak postep prac.....

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam i dziś wątek Rewizora a ponieważ jaonka40 nie ma teraz neta w domu /awaria/ to pewnie już chyba wie od Martiki może o wyjezdzie Rewizorka do hoteliku ,ale na wszelki wypadek napiszę Asi jeszcze ja. Ciekawe jak bedzie się żyło tam Rewizorowi...jak będzie tam sprawowal się ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...