Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem z Wami...i też płaczę,chociaż Duszek nadal jest z nami, w naszym sercu ma swoje miejsce na zawsze.
Nescco, nie odszedł bezdomny- pisałaś tak pięknie- był- JEST- Twoim i naszym psiakiem o mądrym i głębokim spojrzeniu. Odszedł na chwilę ze SWOJEGO DOMU i wierzę, że spotkamy sie tam, gdzie nie ma bólu, cierpienia, a tylko wzajemna miłość i dobroć.
Przdsmak tego dałaś mu Ty. Nauczyłaś go, że człowiek może być przyjacielem, opiekunem w potrzebie, a ręka ludzka niesie dobro, przytulenie, ukojenie.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=iInO8pJMPtw[/URL]

Piękne epitafium. Będę do niego wracać w złych chwilach. Szkoda, że tak krótko byłeś z NAMI. Dobrze, że zdążyłeś znaleźć DOM. Biegaj szczęśliwy. A jak spotkasz Asterka i Misia, ucałuj ich ode mnie. Niedługo się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Zaraz ...za 5 min dwie doby odkąd Ciebie nie ma.....[/QUOTE]
Nesco, On jest, jakaś cząstka Duszka została w każdym z nas... I myślę, że Twoja heroiczna walka o tę umęczoną istotkę wszystkich nas czegoś nauczyła, dodała sił i determinacji do przeciwstawiania się złu, okrucieństwu i obojętności. Mam nadzieję, że nadejdą takie czasy, kiedy każda żyjąca i czująca istota będzie traktowana z należytym szacunkiem. Dusio pewnie nie przypadkiem stanął na Twej drodze - myślę, że miał tu jakąś misję do spełnienia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Nesco, On jest, jakaś cząstka Duszka została w każdym z nas... I myślę, że Twoja heroiczna walka o tę umęczoną istotkę wszystkich nas czegoś nauczyła, dodała sił i determinacji do przeciwstawiania się złu, okrucieństwu i obojętności. Mam nadzieję, że nadejdą takie czasy, kiedy każda żyjąca i czująca istota będzie traktowana z należytym szacunkiem. Dusio pewnie nie przypadkiem stanął na Twej drodze - myślę, że miał tu jakąś misję do spełnienia...[/QUOTE]
Zgadzam się w pełni. Pojawienie się w naszym życiu i odejście tej cudnej Istoty w każdym z nas pozostawiło ślad... A Ty, kochana Nescco, zostałaś po prostu wybrana.
W pełni na ten wybór zasłużyłaś, bo wielu z nas pokazałaś na nowo siłę miłości. Po wielekroć Ci za to dziękujemy raz jeszcze.... Dusiu, słonko.... Twoja mordusia wita mnie codziennie, jesteś cały czas.....

Link to comment
Share on other sites

wczoraj tak się spłakałam, nie mogłam uspokoić myśli.... ze dziś w nocy przyśnił mi się czarny radosny piesek z którym spacerowałam po lesie po szeleszczących liściach, kiedy okazało się że on mówi i chciał mi coś powiedzieć ...moja Nelunia zaczęła mnie tracąc łapką że już czas na siku...sen się skończył . Skarbie ciągle o Tobie myślę.

Link to comment
Share on other sites

Beatko...byłam tu z Wami od samego początku,ale nic nie pisałam,tylko czytałam...Wiecie co,to chyba najpiękniejszy i najsmutniejszy wątek,nie mam teraz słów,żeby to opisać,ale każda z Was wie o co mi chodzi...
A Dusio jest tak podobny z buziaczka do mojego Niuniusia,który umarł w czerwcu...te mądre oczy,to ciepło od Niego bijące,ta pokora,ta wdzięczność,ta miłość...
Płaczę razem z Wami...a jak obejrzałam filmik,to wyłam,wyłam w głos...
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5562/swieczkau.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][I][B]MOJE PSIE NIEBO[/B][/I][/CENTER]
[CENTER][B]Dokąd idą psy gdy odchodzą?
No bo jeśli nie idą do nieba,
to przepraszam Cię, Panie Boże,
mnie gościny tam też nie potrzeba.[/B][/CENTER]
[B]Ja poproszę na inny przystanek -
tam gdzie merda stado ogonów.
Zrezygnuję z anielskich chórów
tudzież innych nagród nieboskłonu.

W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać[/B]
[B]wszystkie moje pożegnane psy.

Barbara Borzymowska

[/B][COLOR=darkred]Duszku, spotkamy się![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dobranoc Duszeńku........
Zaglądam tu cały czas, tylko nic nie piszę...
Obejrzałam dziś filmik:-(:-(:-(
Twoja Mordzia.....oczy....uszka....Twój mądry wzrok...widac na nich, jak bardzo się starałeś żyć..dla Twojej Rodzinki cudownej, dla nas...niestety nie wystarczyło sił...zbyt mocno okaleczony, wycieńczony...pozwoliłes nam cieszyc sie Sobą miesiąc...może to mało, na pewno dla nas za mało..ale dla Ciebie był to może nie najdłuższy(bo w samotności w której trwałes tak długo, stanowczo wolniej płynie czas:-() ale na pewno był to Twój najpiekniejszy miesiąc w życiu, choć okupiony wysiłkiem i chorobą...:-(:-(
Mamy Ciebie w sercu i będziemy mieć na zawsze, jak wszystkie swoje psiaki, które pożegnaliśmy...bo Ty byłeś...tzn jesteś.. nasz już na zawsze..:-(:-(:-(
Spij Maleńki, odpoczywaj i biegaj zdrowy na prostych łapinkach po Zielonych Łąkach...i czekaj na nas...

Link to comment
Share on other sites

To dobrze ,że jesteście..... ciągle opowiadałam Mu o ciotkach z dogomanii :)....o przyjaciołach z FB. Myślę ,że doskonale rozumiał... to był taki mądry psiak. Zagościł w naszych sercach na dobre.... jeśli Ktoś chce zamieścić zdjęcia z miejsca Jego spoczynku... poproszę o maila. Ja ciągle nie potrafię tego robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']To dobrze ,że jesteście..... ciągle opowiadałam Mu o ciotkach z dogomanii :)....o przyjaciołach z FB. Myślę ,że doskonale rozumiał... to był taki mądry psiak. Zagościł w naszych sercach na dobre.... jeśli Ktoś chce zamieścić zdjęcia z miejsca Jego spoczynku... poproszę o maila. Ja ciągle nie potrafię tego robić.[/QUOTE]
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...