Jump to content
Dogomania

Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!


Ewa Marta

Recommended Posts

O matko, jestem! Kulfoniasty ma pewien problem - otóż Pani Danusia uważa, że taki przystojniak nie może mieć na imię Kulfon i rzeczony przystojniak został... Marianem:evil_lol: Maniuś ma się świetnie - sensacje "amerykańskie" ustąpiły, ma apetyt, jest grzeczny. Śpi w sypialni na fotelu i cały czas ma Panią Danusię "na oku":razz: Wczoraj Panią odwiedził 18-letni wnuk, na którego punkcie Maniuś dostał absolutnego bzika! Aż za nim piszczał!
Ewa Marta rozmawiała z Panią Danusią przez telefon i dostała zapewnienie, że cudny Marian będzie mógł u niej zostać, dopóki nie znajdzie swojego Człowieka. Na razie pobyt ma opłacony za 20 dni. Dziś Jola zawiezie brzdącowi trutkę na robale, fiprex, puszki z karmą i wyjściową obróżkę ze smyczką, którą nabyłyśmy z Jolą wczoraj drogą kupna. I tak panią w sklepie nakręciłyśmy, że Maniek dostał paczkę psich ciastek gratis:diabloti:
W niedzielę wraca Ewa i będzie dalej Synusia pilotować;)
Sprawdziłam konto - doszły wpłaty - bardzo wszystkim dziękuję:loveu: i wpisuję do postu rozliczeniowego.

Link to comment
Share on other sites

Kulfoniasty Marianie - wybacz, ale na chwilę odciągnę od Ciebie zakochane Ciotki i zaproszę do Czeki - nie bójcie się - nie ma tragedii, nie są potrzebne pieniądze, deklaracje - "tylko" DOM
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213840-quot-Czeka-quot-pi%C4%99kna-m%C4%85dra.-Kto-j%C4%85-pokocha-kto-da-dom-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje, strasznie Wam dziękuję, że jesteście tu, że wspieracie Kulfona (bo Pani Danusi powiedziałam, że dla niej może być Mańkiem, a dla mnie pozostanie Kulfonem, bo jest bardzo podobny do Kulfona - najlepszego przyjaciela Semika, z którym zresztą jesteśmy tu na Mazurach i jemu to imię przyniosło szczęście,więc i naszemu przyniesie)
Zamówiłam mu wczoraj 15 kg Josery dla psów rosnących. Zapłaciłam 135,99 zł. Jeśli kochana Nutusiu możesz, proszę Cię o wpisanie w rozliczenie. Pani Danusia mówi, że psiak jest absorbujący, ale bardzo chce być blisko człowieka. Kupki w normie:-)
Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc, Nutusię i Jolę bardzo przepraszam za tyle pracy, obiecuję, że po powrocie zajmę się wszystkim!
Nie mogłam go zabrać, byłam ze swoimi dwoma psami, do tego moja sunia ostro sprzeciwiała się, żeby Kulfon się do niej zbliżał. Jak go tam zostawiałam, serce mi pękało:-( Był najedzonu, ale tak bardzp chciał jechać z nami.....

Link to comment
Share on other sites

No przecież żartowałam! ;) Ach więc to jednak Ty poszłaś na "kontrol" do domku dla Mamy i Synka? W dodatku taką udaną? SUPER! Przytulam Cię za to najmocniej jak można!!! A do naszego Kulfo-Mańko-Ciapko-stwora zaglądaj, bo fajny z niego gość! Jola ma fajne zdjęcia w aparacie, ale komp jej padł :( Ale jak już Ewa Marta wróci z wywczasów to będzie co oglądać, oj będzie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No przecież żartowałam! ;) Ach więc to jednak Ty poszłaś na "kontrol" do domku dla Mamy i Synka? W dodatku taką udaną? SUPER! Przytulam Cię za to najmocniej jak można!!! A do naszego Kulfo-Mańko-Ciapko-stwora zaglądaj, bo fajny z niego gość! Jola ma fajne zdjęcia w aparacie, ale komp jej padł :( Ale jak już Ewa Marta wróci z wywczasów to będzie co oglądać, oj będzie!!!![/QUOTE]
Tak to ja byłam na kontroli dla mamy i synka :mdrmed: Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.
Do Kulfona :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i tak będę zaglądać, nie musisz mnie nawet namawiać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...