Jump to content
Dogomania

SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 914
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ale nie zostawicie mu tych kłaków na uszach co???? :lol:

czemu z uporem maniaka piszecie o nim mix sznupka? on nie jest mixem - wiadomo, że z pseudo ale nie jest mixem[/QUOTE]

No nie wiem, takie kosmate uszy mi się bardzo podobają... ;)
Zmieniłam tytuł ;)

Szagi jest coraz odważniejszy, a słodziak z niego pierwsza klasa :) Wczorajszy wieczorny i dzisiejszy poranny spacerek odbyły się bez większej paniki, co prawda nie można go nazwać mistrzem chodzenia na smyczy, ale powolutku zaczyna ogarniać, że to nic strasznego. Nie wiem czy on czy Trafik zw. Blondynem podlewają mi z uporem maniaka róg w kuchni :mad:, poza tym koopa na dworzu:multi:Spał w pokoju na kocyku, ale jak rano usłyszał, że coś się obudziliśmy to niesmiało zaglądał do sypialni:p Oczywiście już jestem zakochana:roll:

Odmeldowujemy się ze stadkiem na działkę, więc przez weekend nie będzie wieści, proszę nie panikować ;)
Po powrocie zaprezentujemy światu nową fryzurkę :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem!
Wy wiedziałyscie od początku, że to sznaucerek???
Pod ta kupą dredów???

Mamo, taki bidok straszny byl na początku.. :-(

Po obcięciu - choć niefachowym ;-) - to juz całkiem inny pies.
A po tym, co z niego wyczaruje mama Czaputka - oj, juz sie nie mogę doczekać :-)

Jak Nela przyjęła malucha??
On jest w ogóle mniejszy od niej???
Bo łapeczki ma chudziutkie jak zapałki...:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za zaproszenie:-)
Szagi trafił do schroniska w połowie lipca, niestety w takim właśnie stanie. Byłemu "opiekunowi" należałoby nakopać! Mieliśmy go w "kolejce" do obcięcia, ale mu się poszczęściło, to wspaniale! Trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowego domu:-)
Co do szczepień - zostały zabrane ze schroniska? Miał na wściekliznę i wirusówki, oraz został zaczipowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Andzike, pij kawę i pisz jak tam ;-)[/QUOTE]

No już, już ;) Witamy wszystkich nowych gości u Szagiego! :)

Mały się rozkręca ;) Bardzo mu się podobał weekend na działce, biegał bez smyczy i super się pilnował mamusi czyli mnie ;) Idealnie dogaduje się z innymi psami, a na działce było ich w sumie osiem - przekrój wielkości - od maltańczyka, który chwilowo się u nas tymczasuje do znanego Wam nie od dziś wielkiego Goldena :)
Całą noc przespał grzecznie na podusi. Apetycik pierwsza klasa :D
Ale, żeby nie było za różowo...
Dziś rano obudziło mnie przeklinanie TZa i to dość energiczne ;) Okazało się, że mały obs***l duży pokój, a wszystkie dostępne w nim rogi zostaly elegancko oblane... ehhh... niestety w koopie aż biało od robali :( wygrzebalam jedną tabletkę aniprazolu, dziś idziemy do weta z całym stadkiem, będziemy się odrobaczać ...
Smycz ogarnia coraz lepiej, co prawda ja średnio ogarniam dwa psy na smyczy (Nelka na szczęście chodzi bez, ufff), ale jakoś dajemy radę.

W sobotę rano zostawiliśmy psy same na 5min. i zrobiły taki koncert na trzy głosy, że widmo dobrosąsiedzkiej eksmisji znów mnie zaczęło prześladować:shake: dziś rozsypałam im suche po pokoju, zajęły się nim jak wychodziłam, mam nadzieję, że będzie spokój...

Obcięcie dziś, bo tak żeśmy z Czaputkową świętowały w weekend, że lepiej było, żeby się do maszynki nie dotykała... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']
Obcięcie dziś, bo tak żeśmy z Czaputkową tak świętowały w weekend, że lepiej było, żeby się do maszynki nie dotykała... :cool3:[/QUOTE]

:turn-l: dobreeee


no współczuję obesrańca... ja mam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214061-Sznupek-mini-z-Radomia-u-mnie-w-DT...-co%C5%9B-chorujemy"]obrzygańca[/URL] :roll:

Link to comment
Share on other sites

a ja przy okazji zapytam - czy moze któraś z cioteczek chętna podjechać do mnie na wieś z maszynką i nożyczkami i przystrzyc nieco moją Gapcię? niekoniecznei zaraz, ale w któąś sliczną niedzielę? Stawiam w rewanżu obiad i ciasto do kawki :) i ew. kontrolę mojego tymczasu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a ja przy okazji zapytam - czy moze któraś z cioteczek chętna podjechać do mnie na wieś z maszynką i nożyczkami i przystrzyc nieco moją Gapcię? niekoniecznei zaraz, ale w któąś sliczną niedzielę? Stawiam w rewanżu obiad i ciasto do kawki :) i ew. kontrolę mojego tymczasu :)[/QUOTE]

Chyba nie dam rady namówić Czaputkową na taką wyprawę, a sama widziałaś jak ja "fachowo" obcinam psiaki ;)
Aczkolwiek ciasto i obiad brzmią kusząco ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']wesoło musiało być na działeczce, skoro tyle psiulków się zjechało :)[/QUOTE]

Oj wesoło, jak zawsze :) zajrzyj do Neski :)

A tymczasem niedzielne żebraki ;)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/p1210383.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9704/p1210383.jpg[/IMG][/URL]

I Szagunio z nowym kumplem :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/p1210442.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/994/p1210442.jpg[/IMG][/URL]

Szagi zostal dziś obcięty przez Czaputkową - wygląda bosko:loveu::loveu::loveu:
malawaszko, bardzo mi przykro ;) ale kosmate uszy zostały - przy jego obecnej długości sierści stanowią bardzo duży atut ;)
Pokazalabym Wam zdjęcia, ale mały tak się umęczyl burzą :shake::shake::shake: że śpi na posłanku i nie mam serca go budzić i świecić mu lampą po oczach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']I ogon pewnie tysz został :crazyeye: To jest jawna profanacja sznaucerowej urody :mad:
:eviltong:[/QUOTE]

hehehehe, została palemka ;) uwierzcie, że wygląda bosko ;)
Ja się na sznaucerach nie znam, ale zawsze mi się wydawało, że one mają taką twardszą sierść, sztywną... A nasz Szaguniek to taki pudelek w dotyku...

[quote name='Jasza']Ja tam się cieszę z tych ucholi ;-0[/QUOTE]

Ja też się cieszę bardzo :D :D :D zobaczycie jaki jest cudny ;)

Nie wiem czy to aniprazol tak działa czy zmiana karmy, ale mały koopka kilkanaście razy dziennie i to najczęściej w domu:mad:
Poza tym chciałabym ogłosić zbiórkę na farbę do ścian kolor caffe latte i listwę przypodłogową kolor jasny:evil_lol: - z uporem maniaka sika w jeden róg:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...