Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Dzieki dziewczynki, ze jesteście :loveu::loveu::loveu: Razem myśle..., ze damy rade;)[/QUOTE]
Nia ma innej opcji :)

[quote name='AgusiaP']...Dzisiaj muszę już zmykac. Jutro będę dalej wysyłac PW ;)[/QUOTE]
Odpoczywaj, "odwaliłaś" kawał dobrej roboty. Im nas będzie więcej, tym lepiej, tym szybciej sunia znajdzie się we własnym super DS :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Ja pi mama proponujemy imię BAJKA na cześć jej przyszłych dni :)
I ponieważ to moja pierwsza wpłata na dogo - mam to 5zł wpłacić na ten nr konta w 1szym poście i z tym samym dopiskiem tak? Byłabym wdzięczna za poinstruowanie :)[/QUOTE]
Gratuluję, piękne imie wybrałyście Panie :)
Nr konta podany w pierwszym poście już nie jest aktualny. Sunieczka będzie przebywała w hoteliku pod Krakowem i musimy zebrać fundusze na opłacenie jej tego lokum oraz na opiekę weterynaryjną, jakiej niewątpliwie będzie potrzebowała z uwagi na zmiany skórne, jak również konieczność zatrzymania laktacji.
Podjęłam sie zbierania funduszy i przekazywania ich do hoteliku. Wpływy i wydatki będą ewidencjonowane w pierwszym lub 30 poście poście na str. 2.
Zaraz podam na PW nr konta, na które proszę wpłacić 5 zł. W tytule napisz: Soko na hotelik dla spanielki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hihi, a kto wygra jak kazdy inne imié licytuje?[/QUOTE]
Emi, suoneczko, na razie, do jutra, podajemy propozycje , a od 8.09. będziemy oddawać głosy na zapodane propozycje. Ja oczywizda oddam głosik na Bella.
Chyba, że zdecydujecie, że dzisiaj zamykamy listę proponowanych imion, a jutro głosujemy.
To co ustalamy ?

Link to comment
Share on other sites

ja myślę że zostańmy przy dacie 10.09, chyba że będzie ewidentnie jasne że wygra jedno konkretne imię (np. Bajka :P, nic nie sugeruję :P) to można zakończyć to wcześniej i myślę że bez problemu ze strony innych, a zapytać o zdanie w sprawie ew. przyspieszenia wyników można i jutro przecież ;)

Link to comment
Share on other sites

Mamy 6 imion więc po 1 głosie na 5, jako że elik zaproponowała dwa. Można suni podsunąć karteczki z imionami i niech sama trąci nosem wybraną haha :D

Tak poza tym myślę że mogą głosować i osoby spoza dogo, np. nasi znajomi, a na dowód ich głosów można zrobić jakieś screeny z rozmowy, nie wiem czy komuś będzie chciało się w to bawić, ale to też jakieś rozwiązanie ;)

Link to comment
Share on other sites

:D ściągnę Xset osób z mojej szkoły! ;p a tak serio to poczekajmy do jutra, może sprawa sama się jakoś przesądzi ;)

Słuchajcie, jak zostanie wybrane imię, wolałabym jutro, bo 10 może być trochę późno na reklamowanie bazarku, w każdym razie wstawiłabym demotywator o suni, skoro już głosujemy za imieniem to bym go tam użyła ;) więc najlepiej gdyby jutro wieczorem wszystko byłoby jasne. Chyba że zachęcić ludzi do głosowania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Dziękuję za zaproszenie, niestety finanse u mnie marne, zwłaszcza że to wrzesień i rok szkolny się zaczął :(.
Ale chociaż podrzucę wątek, może kogoś zaproszę.
Sunia zasługuje na swoją szansę.[/QUOTE]


Wielkie dzięki :loveu::loveu::loveu:
Bardzo prosimy o pomoc w zapraszaniu na wątek;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...