Jump to content
Dogomania

Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!


Ojcik

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romina_74']A w sprawie Libry nadal cisza ... ewesko napisałaś ten tekst nowy do ogłoszeń czy jeszcze nie?

A czy Libry nie można jakoś bardziej wyeksponować na stronie Fundacji? Cierpieniem pisane ....[/QUOTE]
ja Librze napisałam już chyba z 6 tekstów, ale to takie wiesz, podstawowe ;)
i już nie mam pomysłów, bo na każde województwo ją chyba ogłaszałam...

może wydarzenie na fb.. męczę Ojcik o to, ale z tym u niej ciężko, a ja niestety nie istnieję :D

Link to comment
Share on other sites

Dziś na Borkach Libra się wybiegała na lince, świetnie biegała za śnieżkami i w ogóle była grzeczna jak nie Libra :diabloti:
no i dzięki tym harcom wróciła do schroniska na luźnej smyczy :multi:
i jedno zdjęcie z odpoczynku... takie sobie, ale jest ;)
[IMG]http://i47.tinypic.com/20gxulf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z soboty - wyprawa na borki:)
[IMG]http://i47.tinypic.com/2wdd4yf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/r0wmz4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/2z40mfd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/r0qty8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/wmlub.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']śliczna jestem, ma ona aktualne ogłoszenia?[/QUOTE]
Tak, jest ogłaszana na małopolskie, śląskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie i hmmm... chyba jeszcze jakieś ale już nie pamiętam...
w najbliższym czasie zabieram się za nowe ogłoszenia... ale jeśli ktoś ma ochotę zrobić to proszę się nie krępować, bo ja mam całą kolejkę psów :D.. a może ktoś będzie miał szczęśliwą rękę :cool3:

Wiecie co?
Libra ma to szczęście, że nie zna innego życia, po prostu całe życie spędziła w schronisku i myśli, że tak po prostu jest... takie szczęście w nieszczęściu... co nie zmienia faktu, że można jej pokazać, że życie może być lepsze.


Domku przybywaj! Pokaż Librze, że psi świat to nie tylko kraty...

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo Rominie_74 za tekst ogłoszeniowy :)

Liber to po łacinie wolny. Libera, Libra, imię miało pewnie być prorocze, stało się niestety inaczej i teraz jest już tylko przewrotne. Fantastyczna sunia, która je nosi, praktycznie całe swoje życie spędziła w schronisku. Trafiła do niego jako 4 – miesięczne szczenię. Kogoś przerosła opieka nad psim dzieckiem i pozbył się kłopotu. Tak Libra zyskała zupełnie nowy los – za kratami niewielkiego boksu, z fatalnym, rozstrajającym żołądek i niszczącym organy wewnętrzne żarciem, kiepską opieką weterynaryjną i sporadycznym kontaktem z człowiekiem ... Obecnie Libra ma ponad 2 lata. Nie zna pojęcia dom i wszystkiego co z nim związane, dlatego można o niej powiedzieć, że na swój sposób jest radosna i beztroska, bo tak na prawdę nie wie co straciła lub czego w ogóle nie zyskała ... W czwartki i soboty wychodzi na spacery wolontariackie ze swoją Opiekunką. Przyjemność z nich płynącą chłonie całą sobą! Aktywnie wykorzystuje każdą minutę wspólnie spędzonego czasu. Chętnie uczy się komend, biega, bawi się zabawkami z opiekunką i psimi kolegami. Rozpiera ją energia i przepełnia miłość do człowieka, który w gruncie rzeczy odpowiedzialny jest za taki kształt jej życia ... Uwielbia pieszczoty, chętnie wskakuje na kolana. Gdyby Libra była człowiekiem, pewnie była by sympatycznym, zdolnym dzieckiem z biednej rodziny, które pomimo ogromnego potencjału, marzeń i zapału, nie ma odpowiednich warunków, aby móc je realizować. A może Libra czeka tak długo, bo czeka właśnie na Ciebie? Może to właśnie Ty zdecydujesz się dać jej możliwość poznania znaczenia słowa dom, rodzina, poranny spacer, wieczorny spacer, dobra, jedyna na świecie Libra – wierna, kochana psina!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']Tak, jest ogłaszana na małopolskie, śląskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie i hmmm... chyba jeszcze jakieś ale już nie pamiętam...
w najbliższym czasie zabieram się za nowe ogłoszenia... ale jeśli ktoś ma ochotę zrobić to proszę się nie krępować, bo ja mam całą kolejkę psów :D.. a może ktoś będzie miał szczęśliwą rękę :cool3:

Wiecie co?
Libra ma to szczęście, że nie zna innego życia, po prostu całe życie spędziła w schronisku i myśli, że tak po prostu jest... takie szczęście w nieszczęściu... co nie zmienia faktu, że można jej pokazać, że życie może być lepsze.


Domku przybywaj! Pokaż Librze, że psi świat to nie tylko kraty...[/QUOTE]
no to rzeczywiście szczęście w nieszczęściu, tylko ja się boję tego, żeby Ona tam całego życia nie spędziła:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

no, a teraz patrz na moją sukę, to chyba ich zagubiona siostra [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xPc8LLz37l0/UP7sgwAY63I/AAAAAAAAAN0/SnUyJB08z6A/w384-h288-n-k/IMG_6367.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pimAfrroD-M/UI7cp1W4fwI/AAAAAAAAAJs/dTja6iEkpZg/w237-h177-n-k/IMG_6466.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]asiuniab [/B]- dlatego staram się ją cały czas gdzieś ogłaszać, niestety ludzie boją się psa, którego zachowania w domu nie są pewni (chociaż tak naprawdę żadnego psa ze schroniska nie jesteśmy pewni, chyba że był oddany przez właściciela), a Libra dodatkowo jak jest w boksie to maksymalnie boi się obcych i jak ktoś wchodzi na pawilon to ona ucieka, więc szanse wypatrzenia jej przez odwiedzających schronisko są marne...

[B]zakonna[/B] - może takie trojaczki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']Dziękujemy bardzo Rominie_74 za tekst ogłoszeniowy :)

Liber to po łacinie wolny. Libera, Libra, imię miało pewnie być prorocze, stało się niestety inaczej i teraz jest już tylko przewrotne. Fantastyczna sunia, która je nosi, praktycznie całe swoje życie spędziła w schronisku. Trafiła do niego jako 4 – miesięczne szczenię. Kogoś przerosła opieka nad psim dzieckiem i pozbył się kłopotu. Tak Libra zyskała zupełnie nowy los – za kratami niewielkiego boksu, z fatalnym, rozstrajającym żołądek i niszczącym organy wewnętrzne żarciem, kiepską opieką weterynaryjną i sporadycznym kontaktem z człowiekiem ... Obecnie Libra ma ponad 2 lata. Nie zna pojęcia dom i wszystkiego co z nim związane, dlatego można o niej powiedzieć, że na swój sposób jest radosna i beztroska, bo tak na prawdę nie wie co straciła lub czego w ogóle nie zyskała ... W czwartki i soboty wychodzi na spacery wolontariackie ze swoją Opiekunką. Przyjemność z nich płynącą chłonie całą sobą! Aktywnie wykorzystuje każdą minutę wspólnie spędzonego czasu. Chętnie uczy się komend, biega, bawi się zabawkami z opiekunką i psimi kolegami. Rozpiera ją energia i przepełnia miłość do człowieka, który w gruncie rzeczy odpowiedzialny jest za taki kształt jej życia ... Uwielbia pieszczoty, chętnie wskakuje na kolana. Gdyby Libra była człowiekiem, pewnie była by sympatycznym, zdolnym dzieckiem z biednej rodziny, które pomimo ogromnego potencjału, marzeń i zapału, nie ma odpowiednich warunków, aby móc je realizować. A może Libra czeka tak długo, bo czeka właśnie na Ciebie? Może to właśnie Ty zdecydujesz się dać jej możliwość poznania znaczenia słowa dom, rodzina, poranny spacer, wieczorny spacer, dobra, jedyna na świecie Libra – wierna, kochana psina![/QUOTE]

piękny, bardzo wzruszający tekst Romina...oby przyniósł wreszcie Librze szczęście...

Link to comment
Share on other sites

Agata... myślisz, że opłaca się robić Librze ogłoszenie w DZ? Bo teraz tak się zastanawiam... a Ty już obyta.
Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że regularne ogłaszanie w internecie jest dużo bardziej opłacalne..
no ale można raz spróbować, nie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...