Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']A rzut lancuszkiem? Wiesz dyski Fishera.[/QUOTE]
W łeb? :evil_lol:
[quote name='ania0112']a Bolto tak Ci szczeka w domu jak ktos przychodzi czy ciągle o cos? bo u nas inka szczeka jak ktos wchodzi do domu , lub puka czy dzwoni ale nie uciszamy jej, niech straszy ludzi :diabloti: no ale my nie mamy bejbika w domu...[/QUOTE]
W sumie to teraz głównie jak ktoś przychodzi. Bejbik raz, a dwa ja dostaje szalu. Nienawidzę darcia japy i jak niektorzy wiedza nie chcialam sznaucera m.in. bo są rozdarte :evil_lol:
[quote name='Margi']Moja też się tak drze jak Bolt i nie ma na to sposobu.[/QUOTE]
Jest jeden - ukręcę ten durny łeb.

Link to comment
Share on other sites

U nas Prezes to wiecznie drace jape stworzenie, teraz mnie to gila i moze sobie szczekac ile wlezie skoro ma taka potrzebe ale jak mieszkalismy w bloku to bylo to dosc uciazliwe. Pomoglo proste wypracowanie komendy "koniec" jak jazgotal, pozwalam na 3-4 szczekniecia, komenda i cisza...fakt ze za jakis czas znowu zaczynal szczekac ale zawsze na troche mielismy spokoj. No i w aucie to nigdy nie dziala, ale jakos sie nie wysilalam zeby to zmienic:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Próbowałaś brac drzwi w posiadanie gdy on szczeka?[/QUOTE]
Co robić? :lol:
[quote name='furciaczek'] Pomoglo proste wypracowanie komendy "koniec" jak jazgotal, pozwalam na 3-4 szczekniecia, komenda i cisza...[/QUOTE]
Z moim takiej prostej rzeczy nie da się wypracować :mad:
[quote name='wilczy zew']Ja tam nie mam problemu ze szczekaniem sznauców :-)[/QUOTE]
Okazuje się, ze ja tez nie miałam :)

Link to comment
Share on other sites

Pokazujesz psu,ze drzwi należą do Ciebie.
Gdy jest dzwonek i pies szczeka,to bez slowa,spokojnym i pewnym krokiem podchodzisz do drzwi. Stajesz tylem do drzwi a przodem do psa w wyprostowanej postawie i robisz krok w stronę psa. Jeśli pies chce Ci ominąć to odstawiasz noge w bok. Musisz zachowac spokój,bez nerwowych ruchów W etapie końcowym pies zamyka ryja i nie podbiega do drzwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Pokazujesz psu,ze drzwi należą do Ciebie.
Gdy jest dzwonek i pies szczeka,to bez slowa,spokojnym i pewnym krokiem podchodzisz do drzwi. Stajesz tylem do drzwi a przodem do psa w wyprostowanej postawie i robisz krok w stronę psa. Jeśli pies chce Ci ominąć to odstawiasz noge w bok. Musisz zachowac spokój,bez nerwowych ruchów W etapie końcowym pies zamyka ryja i nie podbiega do drzwi.[/QUOTE]

U mnie ten numer nie przechodzi.Jak Figa jest w amoku szczekania gdy zadzwoni domofon lub dzwonek do drzwi to nic się nie da zrobić.
Problemem jest też zaciągnięcie jej do pokoju celem zamknięcia.Jest przy tym bardzo sprytna.Gdybym przy niej otworzyła drzwi to ten ktoś mógłby zostać uszkodzony.Gryzie wtedy po rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ja tez jak powiem fuj to Bolt nie podejdzie nawet do piłki bawiących się dzieci. A powiedz tak Uszatce i zobaczymy ;)[/QUOTE]


Na Kocyku tez to testowalam a on nakreca się na pilke i patyk ale dzieciom nie zabiera ;)


Caly dzień nie padało a jak teraz wyszlam z psiakami,to zaczelo lać :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Ja przetestowalam i działalo. Psy zamykaly dzioby.[/QUOTE]

[quote name='zerduszko']Ja tez jak powiem fuj to Bolt nie podejdzie nawet do piłki bawiących się dzieci. A powiedz tak Uszatce i zobaczymy ;)[/QUOTE]

[quote name='ania0112']mistrz ciętej riposty :lol:[/QUOTE]


heheheh co Racja Ania to racja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...