Jump to content
Dogomania

Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.


nescca

Recommended Posts

[quote name='[B']wtatara[/B];17491610][B] taki Puchatek[/B][/QUOTE]

[COLOR=blue][B][COLOR=navy]A raczej PUCHACZ . Niedzwiadek . [/COLOR] [COLOR=navy] Biedak tyle siedzial jak więzień tam ....Tego "wlaściciela" trzeba by tam na kilka tygodni choć uwiąząć jak on tego psa ...... .Zeby on sam oslepl na starość i kara go spotkala na jaką zalużył-za krzywdę Juranda. Oby tylko ci "ludzie " nie uwięzili tam następnego psa -ofiarę ich okrucieńctwa !![/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po wypłacie przeleję 20 zł na psiaka. I powiem jeszcze jedno - straszzzznie się cieszę, że Sejm uchwalił nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. Teraz jeszcze Senat i podpis Prezydenta oraz okres vacatio legis i w życie wejdzie m.in. przepis, że każdy będzie miał obywatelski obowiązek zgłaszać organom - najlepiej straży miejskiej, wszelkie przypadki znęcania się nad zwierzętami, w tym - znęcanie się nad zwierzętami w gospodarstwach rolnych. I wówczas straż miejska będzie MUSIAŁA wystawić mandat takiemu padalcowi, a zwierzę będzie można odebrać. To najlepsza nowela ustawy, jaką mógł Sejm uchwalić, czekam na jej wejście w życie z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']po wypłacie przeleję 20 zł na psiaka. I powiem jeszcze jedno - straszzzznie się cieszę, że Sejm uchwalił nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. Teraz jeszcze Senat i podpis Prezydenta oraz okres vacatio legis i w życie wejdzie m.in. przepis, że każdy będzie miał obywatelski obowiązek zgłaszać organom - najlepiej straży miejskiej, wszelkie przypadki znęcania się nad zwierzętami, w tym - znęcanie się nad zwierzętami w gospodarstwach rolnych. I wówczas straż miejska będzie MUSIAŁA wystawić mandat takiemu padalcowi, a zwierzę będzie można odebrać. To najlepsza nowela ustawy, jaką mógł Sejm uchwalić, czekam na jej wejście w życie z niecierpliwością.[/QUOTE]

Nie zapeszajmy !!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wezwanie unixeny :)
To straszne, co spotkało Juranda
Oj ta polska wieś ... :(:(:(
Ale i miasto nie lepsze niestety :(
Zapisuję na razie i będę rozsyłać i podnosić
Finansowo teraz u mnie kicha, ale może w przyszłym miesiącu coś wysupłam. To już niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vermine

Na bestialstwo u nas wszędzie można trafić :(
Może uda się przywrócić Jurandowi wzrok ! Trzymam kciuki, żeby było to odwracalne :(

Link to comment
Share on other sites

WItam i ja....
niestety takie sytuacje zdarzaja sie na wsiach....ludzie tam inaczej rozumieja pewne sprawy.....moja prababcia (88lat ma w tej chwili) juz nie ma psa, ale kiedys miala - pies oczywiscie mial bude, jedzenie i wszystko inne.....ale babcia zawsze uwazala, ze miejsce psa to jest w budzie.....teraz jak do mnie przyjedzie to mam gadane ciagle - jak to mozliwe, ze moj pies spi w lozku????? wskakuje na kanape....????? dlaczego on w ogole w domu mieszka???? ( poza tym babcia caly czas poddaje w watpliwosc, czy moj pies to na pewno pies - normalne psy maja ogony i dlugie pyski.... ,,a to to jakies dziwadlo nie pies ,, ;-D )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Jestem!

Prosze, zrobcie Mu Allegro!!!:modla:[/QUOTE]
no właśnie...potrzebujemy pilnie cioteczki allegrowe....trzeba mu zrobić take z bajerami i wszystkimi gadżetami...będzie za to zapłacone oczywiście.... która ciotunia poratuje kunsztem allegrowym....bo ja głupia w tym temacie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Ja mogę zrobić Allegro ( tylko nie cegiełkowe - takiego nie umiem :shake: ).
Takie normalne robiłam kilka razy, chociaż bez gadżetów i bajerów ;).[/QUOTE]
no a cegiełki to mogą być zdjęcia chyba ...czy nie:) ważne żeby coś sprzedawać o ile się nie mylę...... konto otozu można podać oficjalnie....

która cioteczka robiła cegiełkowe i coś doradzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...