Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Przepraszam za nieobecność, ale to co się ostatnio dzieje to po prostu szaleństwo. Przelewy zostały zrobione. Wieczorem będę mieć czas to uzupełnię rozliczenie. Może tym razem się uda (ostatnio przy zapisywaniu ciągle dogo się wieszało).

Link to comment
Share on other sites

psy, które mają dom, ale potrzebuja pomocy, mogą mieć wątek w odpowiednim dziale, w wyjątkowych przypadkach regulamin dogo pozwala na wsparcie. ale dokładnie nie wiem, na czym to polega, jakie są zasady. sprawdźcie!

 

 

dziś lub najpóźniej jutro robię przelewy grudniowe. troche mam opóźnienie w tym miesiącu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność, ale to co się ostatnio dzieje to po prostu szaleństwo. Przelewy zostały zrobione. Wieczorem będę mieć czas to uzupełnię rozliczenie. Może tym razem się uda (ostatnio przy zapisywaniu ciągle dogo się wieszało).

przelew 150 złotych na karmę dla moich piesków dotarł, bardzo dziekuję za pomoc !!!

Mogłam dzięki temu kupić puszki Hepatica dla starego Misia, który nie może już jeść suchego, pozostały suchy Hepatic dostanie Puszek, a Misio może już najeść sie do syta - 14 puszek po 12 zł/puszka = 168 złotych,

dowód zakupu zeskanuję jutro w pracy i wkleję.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziekuję !!!!

Link to comment
Share on other sites

przelew 150 złotych na karmę dla moich piesków dotarł, bardzo dziekuję za pomoc !!!

Mogłam dzięki temu kupić puszki Hepatica dla starego Misia, który nie może już jeść suchego, pozostały suchy Hepatic dostanie Puszek, a Misio może już najeść sie do syta - 14 puszek po 12 zł/puszka = 168 złotych,

dowód zakupu zeskanuję jutro w pracy i wkleję.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziekuję !!!!

Marysiu,na zdrowie dla Twoich podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

dobra, przelew powinien był dojść wczoraj najpóźniej.  Jakby co.

 

W weekend będę robić nowe rozliczenie. Wczoraj w końcu udało mi się dodać to, które już miałam przygotowane. Jak wcześniej próbowałam to mnie wywalało i pokazywało błąd.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu,na zdrowie dla Twoich podopiecznych.

  Misiowi na pewno będzie na zdrowie :)

zamówilam mu Trovet Hepatic 14 puszek za 15840, ale zadzwonili, że nie ma, więc doplaciłam 9,60 zł za  Royala Hepatic i karma już u mnie.

Bardzo, bardzo za pomoc dziekuję !!!!

KWB.jpg

Link to comment
Share on other sites

  Misiowi na pewno będzie na zdrowie :)

zamówilam mu Trovet Hepatic 14 puszek za 15840, ale zadzwonili, że3 nie ma, więc doplaciłam 9,60 ro Royala Hepatic i karma już u mnie.

Bardzo, bardzo za pomoc dziekuję !!!!

 

Oj Maryś, tyle kasy ;) czy zgubiłaś przecinek :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :)

 

Oto ono:

 

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :)

 

Oto ono:

 

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

zrobione  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...