Jump to content
Dogomania

KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)


Perfi

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Jagienko kochana, ja bym bardzo chciała. Ale raczej moja współlokatorka straci już do mnie cierpliwość, spakuje manatki i pójdzie w diabły, a Elik strzeli focha, jak to facet. :D
ale myślę intensywnie jakby tu mieć Sarcię bliziutko.
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

rozklej prosze! Sara wciaz nie ma domku a sa jeszcze niemal identyczne od Biafary i te co tu byly wklejone! osoby opiekujace sie perfidnopodobnymi prosze o numery tel zebym mogla podawac dzwoniacym. jak juz sa wydrukowane to szkoda zeby sie zmarnowaly :)

Link to comment
Share on other sites

potrzebny tymczas od piatku dla Sary i Kleksa,
Kamil i Sowa jada do nowych domkow wlasnie w piatek.

co do Sisi to poniewaz od 2 dni trzymam ja zupelnie osobno z racji tego ze rzuca sie na mlode, nie ma pokarmu, a one ja strasznie mecza (sutki ma czerwone i ) uwazam ze Maruda moglaby ja zabrac. do dzieci na noc musze ja ciagnac sila. poza tym od kiedy mam sisi mam dusznosci - mam alergie na niektore roztocza i grzyby :( a kapac jej nie chcialam, bo ponoc uczulenia moze dostac jak karmi od chemikaliow. nigdy nie mialam dlugowlosego psa... nie wiem czy to jest przyczyna czy nie...

jesli Kasia moglaby wziasc dzieciaki na tymczas bylo by super :loveu: juz Ci mowilam ze jestes kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jak zostana same jak bede w pracy, to nie ma zadnego problemu.
ja po pracy od razu wracam do domu. zreszta, zalatwie im jakis nadzor, przynajmniej na poczatku.
oczywiscie, jesli ktos ma bardziej odpowiedni tymczas, albo jeszcze lepiej docelowy domek na zawsze, to ja sie nie upieram.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']jestem jutro od ok 12.30 :cool3: zapraszam :)[/quote]
ja jutro jade na pogrzeb na 13ta, wiec zwalniam sie z pracy, ale potem juz nie wracam, wiec w zaleznosci od tego o ktorej sie skonczy, to zajrze.:) wysle smska jak bede w drodze.
bo wieczorem mam dentyste, wiec ...i tak nie posiedze za dlugo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...