Jump to content
Dogomania

Kimi - strzał prosto w serce!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula95']O i "moja" Kimi doczekała się wątku. :) Jutro będę się musiała z kruszyną w schronie pożegnać. Nutusiu, bardzo Ci dziękuję. Masz WIELKIE serce!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Paula Ty nawet nie wiesz jak Nutusia na nia czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']O i "moja" Kimi doczekała się wątku. :) Jutro będę się musiała z kruszyną w schronie pożegnać. Nutusiu, bardzo Ci dziękuję. Masz WIELKIE serce!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Wyściskaj ją, ale nie płacz, bo taki DT to jak wygrana loterii :) U Nutusi wolno wszystko - kraść jedzenie, rozwalać dom, wynosić garderobę do ogródka, a w nagrode sa zawsze głaski, mizianka i spanie w łóżeczku z pańciostwem ;) No chyba że łóżeczko się zarwie (było, było), ale naprawi się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wyściskaj ją, ale nie płacz, bo taki DT to jak wygrana loterii :) U Nutusi wolno wszystko - kraść jedzenie, rozwalać dom, wynosić garderobę do ogródka, a w nagrode sa zawsze głaski, mizianka i spanie w łóżeczku z pańciostwem ;) No chyba że łóżeczko się zarwie (było, było), ale naprawi się :)[/QUOTE]

Płakać można tylko z radości. :) Wyściskam od wszystkich cioć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Sunia piękna, na tych fotkach nic nie wskazuje, żeby miała problem z kręgosłupem. Biedna maleńka. U Nutusi będzie miała jak w niebie :) i pewnie szybko domku nie będzie szukała.[/QUOTE]
pewnie, ze nie bedzie dlugo szukala, bo juz znalazla - o co sie zalozycie? ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Wielbicieli, Śledczych i Podglądaczy :loveu:
Kimciol wyrusza z Poznania o 17.25 i planowo w Wwie będzie na 20.20. Siostra mojego Małża - dogowy i miauowy "przewoźnik" będzie jej towarzyszyć w podróży, a my ze Sławkiem obie dziewczyny odbierzemy z dworca. Potem jeszcze 30-40 minut w aucie i będziemy w domu.
Na razie sprzątam chałupę, co by nie stresować Maleńkiej odkurzaczem i mopem. A poza tym norma - orkiestra, kwiaty, łowickie pasiaki! :evil_lol:
O żadnym domu stałym nie słyszałam, ale jeśli się znajdzie - będzie BOSKO, bo ponoć kolejna piękność z innego schronu już by się chętnie ustawiła w kolejce do mojego zoo :razz:
Panienką z dobrego domu to Kimi nie będzie, bo u mnie rzeczywiście cienko z konsekwencja i dyscypliną :shake: Byle tylko dziewczyny się polubiły. Lesio z godnością przyjmuje kolejne damy do swojego haremu :eviltong:
No, lecę sprzątać dalej - trzymajcie kciuki za podróż, no i za powitanie w domu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...