Jump to content
Dogomania

Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tak sobie dzisiaj wymysliłam, że musimy rozejrzeć się za łańcuszkiem transportowym na południe Polski. Natchęło mnie już kiedy czytałam, jak dziewczyny z dogo przewoziły bordożkę ze szczeniakami do Krakowa. Tak świetnie to zorganizowały. Marzę, żeby nam się coś takiego udało. Można podzielić się etapami i zrobić coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

Tak-Dziewczyny są Wielkie...ja tez podziwiam za oddanie , poświęcenie i wielką miłość dla Piesków....ja tylko mogę na odległość kibicować i trzymać kciuki..to tak niewiele-nic....
Pomysł z łańcuszkiem transportowym jest świetny..pamiętajcie ,że mieszkam koło Opola...i też służę pomocą....

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za slowa otuchy przyznaje sa mi bardzo potrzebne. Nie ma bowiem w zyciu nic gorszego niz byc nierozumianym, tego kazdy z nas doswiadcza - tu jestem rozumiana i to jest mi potrzebne, wlasnie na ta podroz, po takich przykrych doswiadczeniach.

Nie znam swojego losu, ani losu moich czworonoznych przyjaciol - wiem jednak, ze gdyby moje psy potrafily mowic, napewno szczerze by przyznaly, ze pojada ze mna wszedzie - nawet na koniec swiata, teraz mowia mi to ich oczy.

Zawieziemy wiec te "koszmarne" kundle do pieknego miasta Krakowa. Pojedziemy z nadzieja, ze los bedzie dla nas laskawy, droga szeroka a samochody gumowe. Co bedzie - nie wiem.... ale znam cel, Tina i Dzekus jada do nowego domu a my jedziemy zwiedzic Krakow:)

Link to comment
Share on other sites

Całość śledziłam tylko za pośrednictwem SMS-ów (nie mam w pracy netu) i też najpierw szok, a potem podziw - dziewczyny, jesteście WIELKIE!!!
Jak przeczytałam, że Tinka wróciła do schronu to coś mnie za gardło chwyciło. Ona w domu, przecież obcym, a i tak wyraźnie odtajała. Szkoda, że byłam w pacy, że nie było jak i wogóle, mogłaby przynajmniej nocować u mnie, ale rozumiem, że jakaś tam przeszkoda zaistniała.
W każdym razie takie awaryjne noclegi u mnie zawsze chętnie, w razie czego i parę dni, o ile nie samiec, a już zwłaszcza duży (nie przy Bamboszu, żadne drzwi by nie zatrzymały jak poczułby np. dogowatego.
Jutro wszystkie dobre myśli w Waszym kierunku. Będzie wszystko dobrze. MUSI być.

Link to comment
Share on other sites

3mam jutro od rana kciuki :) nie sledzilam watku tak pilnie jakbym chciala, dlatego pozwolicie ze zapytam - czy Tina i Dzekus jada do Krakowa do jakis konkretnych znalezionych juz domkow ??

Mam nadzieje, ze droga bedzie przyjemna i bez zadnych klopotow no i ze nie bedzie w Krakowie korkow (jutro sobota, wiec powinno byc spokonie)

Odezwijcie sie, prosze jak poszlo !!

Link to comment
Share on other sites

"Natchęło mnie już kiedy czytałam, jak dziewczyny z dogo przewoziły bordożkę ze szczeniakami do Krakowa. Tak świetnie to zorganizowały. Marzę, żeby nam się coś takiego udało."

Nie zapominaj Akuszko,ze to jednak byla bordozka,a dziewczyny kochaja wlasnie te rase...

Link to comment
Share on other sites

No i ona była w tak tragicznym stanie i warunkach... Ja wierzę, że kundelki też są przez wszystkich kochane, miłość do rasy nie zamyka serc dogomaniaków na inne psy :lol:

Pewnie jadą, a u nas tak wieje, ładuję komórkę i będę słac sms-ka, bo nie zdzierżę!

Link to comment
Share on other sites

Cytuję sms-a Brązowej:

[I]Łodź. Dżeki trochę szczeka, ale po wyjęciu z klatki wyluzowany. Tina jest cicho, trochę walczyła o wyjście, ale okazało się, że chciała kupę. Teraz bardzo grzeczna. Wyciągnięta z samochodu mocno zdezorientowana, ale po powrocie sama wskakuje do bagaznika. A nasze jak zawsze bezproblemowe[/I] :lol:

II sms

[I]Bezproblemowe, tzn. Saga się kręci i upycha blisko metrowe nogi pod siedzeniem, a Bazyli dyszy. Tylko Didi zadowolona z życia.[/I] :evil_lol:

III sms
[I]Pan tankujący samochód zdziwiony, że tyle psów, a nie dojrzał jeszcze Dżekusia[/I] :grins:

To wyprawa, co???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...