Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Na koncie mam 30,- od siostry elficzkowej. Dziękuję :)
  2. Szaguś otrzymał 30,- od cioci Marzenki i 20,- od cioci Anuli . Dziękuję :)
  3. Bardzo się cieszę, Cudowne wieści.
  4. Na koncie Szagusia mam wpłatę od seramanias 10,- i od elficzkowej 50,- Dziękuję :)
  5. W tym tygodniu na konto Balbinki wpłynęły : Elf i Mango 20,- Uxmal 20,- Dziękuję :)
  6. Ślicznie dziękuję . Mam na koncie 235,- :) Bardzo dziękuję :) Mam już na koncie :)
  7. Są jakieś wiadomości o suni ?
  8. Ewu nie jest nowicjuszką w ratowaniu zwierzaków więc nie naciskajcie na Nią. Myślę ,że będzie wiedziała kiedy się poddać.
  9. Szaguś dziękuje cioci Marzence za wpłatę 20,- :)
  10. Na koncie Balbinki mam wpłaty: 04.08. Monika z Katowic 50,- pomoc 05.08 Poker 135,- bazarek elik 20,- stała VIII Dziękuję :)
  11. Na koncie Szagusia mam wpłaty: 04.08 elficzkowa 50,- stała VIII 04.08 Anula 20,- stała VIII 10.08 siostra elficzkowej 30,- stała VIII Dziękuję :)
×
×
  • Create New...