Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Na koncie mam wpłaty dla Szagusia: 02.12 .2020 : 100,- elficzkowa XII + smaczki dla stada 20,- Anula XII 40,- ciocia Marzenka XII Dziękuję :)
  2. Dzięki bo już się martwiłam , że nie będą mu smakowały .
  3. Moli@ nie wiem jakim cudem to się stało : składałam zamówienie , zaznaczyłam puszki z jagnięciną ale jak przeszłam do płatności nie zauważyłam , że puszki w koszyku są z drobiem i płatkami owsianymi. Niestety było już po płatności. Szybko wysłałam prośbę o zamianę puszek ale dopiero dzisiaj odczytali jak już paczka była w drodze. Niestety zamawiałam wieczorem i nie mogłam załatwić sprawy telefonicznie a jak mogłam dzwonić paczka była wysłana. Szaguś zje takie puszki ?
  4. Szaguś otrzymał 10,- od cioci seramanias . Dziękuję :)
  5. Mam na koncie 70,- . Dziękuję :)
  6. 13.11.20 na konto wpłynęło 30,- od Agnieszki znajomej elik . Dziękuję bardzo :)
  7. Na konto Szagusia wpłynęło 30,- od siostry elficzkowej. Dziękuję :)
  8. ok. Super :)
  9. Ślicznie dziękuję za tak ogromną pomoc :)
  10. Moli@ w takim razie przy rozliczeniu za listopad odlicz proszę tą wpłatę :)
  11. Nie przejmuj się . Ptysia teraz najważniejsza. "Pożyczę " Fifi brakującą kwotę. A resztą będziemy martwić się później. Miałam trochę zwariowany czas ale myślę ,że już na dniach uda mi się zrobić bazarek dla mojej Balbinki i część będzie dla Fifi.
  12. Moli@ policz proszę ile mam przelać za pobyt Fifi za październik.
  13. Fifi dostała 50,- o cioci Limonki80 . Bardzo dziękuję :)
  14. Na konto Szagusia wpłynęło: 02.11. Anula 20,- stała XI 03.11 P. Marzenka 30,- 04.11 elficzkowa 50,- stała XI Dziękuję :)
  15. Szagus otrzymał 10,- od cioci seramanias . Dziękuję :)
  16. Ile jest takich psiaków ?
  17. Fifi dostała 50,- od cioci Limonka80 . Bardzo pięknie dziękuję :)
×
×
  • Create New...