Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. a chce wyciągnąć z Radys konkretnego psa dla siebie ? Ja wyciągnięłam 3 ale ostatniego 2 lata temu i nie miałam problemu. Być może teraz się coś zmieniło . Zapytaj agat21 lub kiyoshi one cały czas zabierają psy na hotele z Radys więc są na bieżąco.
  2. Na koncie Szagusia mam wpłaty: 02.06. 20,- Anula VI 50,- elficzkowa VI Dziękuję :)
  3. Nasz panienka dostała 50,- od Michał B. Dziękuję :)
  4. Szaguś dostał stałą 10,- od seramanias . Dziękuję :) Przelew za badania w drodze .
  5. Jak ktoś jeszcze pamięta Poldusia to mam wiadomość , że umarł w grudniu 2019 r. :( . Miał około 16 lat.
  6. na FB jest info ,że DT .
  7. kto zabrał Harpera na Dt ?
  8. Poznałam Pati osobiście jak przywiozła mojego Rokusia (w Radysach Pesto) i potwierdzam :)
  9. Jak z karmą ? Zamówić ? I ile mam przelać za opiekę ?
  10. Wszystko pod kontrolą :) Zamówienie złożone : Kwota Briantos Adult, jagnięcina & ryż 14 kg Oceń produkt 74,80 zł 1 74,80 zł Animonda GranCarno Original Senior, 24 x 400 g Wołowina i indycze serca Oceń produkt 104,80 zł 1 104,80 zł RINTI Senior, 6 x 800 g Kurczak Oceń produkt 49,80 zł 1 49,80 zł suma 229,40 zł
  11. Szaguś otrzymał stałą od cioci Marzenki 40,- :) Dziękuję .
  12. 15.05 wpłynęła deklaracja od elik za IV,V 40,- Dziękuję :)
  13. Darwina zabrała dogomaniacka : free :) ( Beata już na dogo nie bywa )
  14. a wiecie ile dokładnie psów jest obecnie w schronisku ?
  15. Miałam dzisiaj zaproponować właśnie imię Tonik . Tak mi wpadło do głowy ,że do niego pasuje :)
  16. Wpłaty dla Szagusia : 04.05 Anula 20.- 07.05 elficzkowa 50,- 08.05 siostra elficzkowej 30,- Dziękuję :)
×
×
  • Create New...