Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. ewu nie zostawimy Cię samej . Może kikou się zlituje i go przyjmie ?
  2. trzustka , wątroba , tarczyca i nerki :(
  3. No i się popłakałam . Tyle lat zmarnował na łańcuchu ale własnie dla takich widoków warto pomagać chociaż nie zawsze ta pomoc jest łatwa.
  4. Dla takich widoków warto walczyć :) Uśmiechnięty pies. Podejrzewam , że i leki na tarczycę zrobiły swoje. Mój Artasek (*) miał niedoczynność i jak spadały mu hormony to od razu było widać po zachowaniu.
  5. Na koncie Balbinki mam stałą od teressa118 VI,VII,VIII,IX 160,- i z bazarku 30,- od Maciek777 . Dziękuję :)
  6. Na konto Szagusia wpłynęły : 13.07 siostra elficzkowej 30,- 15.07 ciocia Marzenka 40,- Dziękuję :)
  7. Dlatego tak jak wcześniej pisałam - jeżeli jest chociaż maleńka szansa , że można mu pomóc to trzeba próbować . Uśpić można w każdej chwili .
  8. możemy spróbować tylko kontakt do ewu ale ja nie mam Jej nr. telefonu. Był na ogłoszeniu , które robiła Poker.
  9. Jeżeli jest chociaż mała szansa na podarowanie mu paru lat życia bez bólu ja bym spróbowała .
  10. Na konto Balbinki wpłynęło : 200,- ze skarpety im Talcott 40,- Sharka stała VII,VIII Bardzo dziękuję za pomoc. :)
  11. Potwierdzam wpływ na konto Balbinki 200,- . Bardzo dziękuję za pomoc :)
  12. Mam już na koncie 100,- . Bardzo dziękuję :) Również zgodnie z wolą deklarowiczów Rudzi/Fifi , która już jest w DS zapisuję na koncie Balbinki 164,86 w prezencie od Rudzi. Dziękuję :)
  13. Bardzo Wam dziękuję i jako skarbnik Balbinki potwierdzam wpływ pieniędzy w wysokości 164,86 na konto suni .
×
×
  • Create New...