Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Fifi dostała 50,- od cioci Limonka80 . Bardzo pięknie dziękuję :)
  2. Dobra znajoma mojej szefowej miała anginę a test wykazał covid . Dostała antybiotyk - czopy z gardła zniknęły i ponowny test wyszedł ujemny.
  3. Na koncie mam 50,- od Agnieszki - znajomej Elik. Bardzo dziękuję :)
  4. Trzymam kciuki za zdrowie Ptysi . seramanias nie przejmuj się , zdrowie Twojej suni najważniejsze.
  5. Żeby było na bieżąco przelałam Moli dzisiaj za USG.
  6. Dostałam. Przelałam Moli 12.10. 110,- . Powinna dostać na konto 13-go.
  7. Szaguś dostał od siostry elficzkowej 50,- / stała + na smaczki / Dziękuję :)
  8. Mogę dać tylko 10,- :( A co u Dunaja ?
  9. Bardzo dziękuję za wpłatę 200,- :)
  10. Na koncie Szagusia mam wpłaty : 20,- Anula 30,- ciocia Marzenka Dziękuję :)
  11. Fifi otrzymała wpłatę 20,- od Nesiowatej. Dziękuję :)
  12. Jak najbardziej zgadzam się . W sobotę powinnam zacząć robić bazarek dla mojej Balbinki więc Rudzia -Fifi będzie miała w nim swój % udział.
  13. chyba tutaj był problem :( nie mieli dla niej czasu .
  14. Na koncie mam wpłaty: elficzkowa 100,- stała + jednorazowa seramanias 10,- stała Dziękuję :)
×
×
  • Create New...