Schronisko Na Paluchu w W-wie prawie takie już jest . W 2012 r. było tam 2100 psów teraz utrzymuje się stan na poziomie 350-420. Prężnie działa wolontariat i adopcje poprzedzone są 2-3 spacerami zapoznawczymi. Każdy pies wychodzi wykastrowany i z chipem zarejestrowanym. Jak się chce to można - tylko trzeba chcieć .
Nie odchodź . Nie zrobiłaś nic złego . Napisałaś to co widziałaś a komu się to nie podoba to jego sprawa. Przecież każdy może tam pojechać i sprawdzić jak jest .