mdk8
Members-
Posts
10835 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
mdk8 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Może rozpuścić w wodzie i podać strzykawką ? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
mdk8 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny podajcie mi proszę nr. kont na pw. postaram się wspomóc . -
Stan konta : 164,86 Tyle zostało na koncie Rudzi. Proszę o info komu przekazać pieniądze czy jeszcze chwilę z tym poczekamy ?
-
ten człowiek nie jest wiarygodny https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBK4bQ0u5_aDvppCyS0936m0drGio2Z4S-en1trR-feLlrhFrqnd6Bcjo5GPPO2ejhXI1rwDMo5R-Cx&hc_ref=ARSNBCaiqJBvX8Uu9bukri4uBYxOo0AZvapGKicmML7ZgmJ1xa0ro4MvhVNl7XcP_h8&fref=nf to Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego
-
Zmarł Longin właściciel schronu .
-
Jak sprawdzą wszystkie 1300 to może się okazać ,że sporo jest takich psów i wrócą do domów.
-
Zgadza się. Przelew dotrze w poniedziałek. A na koncie mam jeszcze stałą 20,- od elik. Dziękuję :)
-
po dwóch godzinach interwencji podawali ,że 12 https://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/wielka-akcja-obroncow-praw-zwierzat-w-schronisku-w-radysach/r7s431v
-
Skoro sprawa się wyjaśniła to będę co m-c przelewać 250,- . Następny przelew zrobię 24.06.2020 .
-
Ok. W takim razie przelewam 250 x 2 =500,- za PDT do 24.05.2020 .
-
Jestem tylko skarbnikiem . Nie ja uzgadniałam warunki na jakich Rudzia trafiła do Moli. Jak tylko pojawia się post ile mam zapłacić -tego samego dnia robię przelew lub zamawiam karmę. Rudzia ma pieniądze więc Moli proszę napisz ile mam przelać i jak wygląda sprawa z karmą .
-
Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek z wegańskimi przepisami na potrzeby zadłużonej Balbinki : https://www.dogomania.com/forum/topic/352068-wegańskie-przepisy-na-pomoc-balbince-do-30062020/?tab=comments#comment-17627382
-
Mogę poratować tylko jednorazowo 20,- . Poproszę dane do przelewu.