Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Może rozpuścić w wodzie i podać strzykawką ?
  2. Dziewczyny podajcie mi proszę nr. kont na pw. postaram się wspomóc .
  3. Stan konta : 164,86 Tyle zostało na koncie Rudzi. Proszę o info komu przekazać pieniądze czy jeszcze chwilę z tym poczekamy ?
  4. Szaguś dostał stałe od ; Anula VII 20,- elficzkowa VII 50,- Dziękuję :)
  5. Karma zamówiona 214,60 Wpłata na konto 10,- seramanias . Dziękuję :)
  6. ten człowiek nie jest wiarygodny https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBK4bQ0u5_aDvppCyS0936m0drGio2Z4S-en1trR-feLlrhFrqnd6Bcjo5GPPO2ejhXI1rwDMo5R-Cx&hc_ref=ARSNBCaiqJBvX8Uu9bukri4uBYxOo0AZvapGKicmML7ZgmJ1xa0ro4MvhVNl7XcP_h8&fref=nf to Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego
  7. Zmarł Longin właściciel schronu .
  8. Niestety jak nie ma krwi i drastycznych zdjęć to ciężko jest z takimi zbiórkami . Po kilku latach na FB niestety wiem jak to wygląda :(
  9. Jak sprawdzą wszystkie 1300 to może się okazać ,że sporo jest takich psów i wrócą do domów.
  10. Zgadza się. Przelew dotrze w poniedziałek. A na koncie mam jeszcze stałą 20,- od elik. Dziękuję :)
  11. MURKA HOTELIK U MURKI 66 2490 0005 0000 4500 9421 4126
  12. po dwóch godzinach interwencji podawali ,że 12 https://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/wielka-akcja-obroncow-praw-zwierzat-w-schronisku-w-radysach/r7s431v
  13. Skoro sprawa się wyjaśniła to będę co m-c przelewać 250,- . Następny przelew zrobię 24.06.2020 .
  14. Ok. W takim razie przelewam 250 x 2 =500,- za PDT do 24.05.2020 .
  15. Jestem tylko skarbnikiem . Nie ja uzgadniałam warunki na jakich Rudzia trafiła do Moli. Jak tylko pojawia się post ile mam zapłacić -tego samego dnia robię przelew lub zamawiam karmę. Rudzia ma pieniądze więc Moli proszę napisz ile mam przelać i jak wygląda sprawa z karmą .
  16. Zapraszam na bazarek dla Balbinki : https://www.dogomania.com/forum/topic/352068-wegańskie-przepisy-na-pomoc-balbince-do-30062020/?tab=comments#comment-17627382
  17. Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek z wegańskimi przepisami na potrzeby zadłużonej Balbinki : https://www.dogomania.com/forum/topic/352068-wegańskie-przepisy-na-pomoc-balbince-do-30062020/?tab=comments#comment-17627382
  18. Wpłata 10.06 - 30,- siostra elficzkowej. Dziękuję :)
  19. Mogę poratować tylko jednorazowo 20,- . Poproszę dane do przelewu.
×
×
  • Create New...