Właśnie przejrzałam ostatnie posty i ze zgrozą zauważyłam ,że nie ma mojego postu z podziękowaniem dla Kasi. Nie wiem dlaczego - może za szybko pisałam jeden po drugim ? Wydawało mi się ,że został zapisany :(
W takim razie jeszcze raz.
Chciałabym bardzo gorąco podziękować za 2-letnią cudowną opiekę nad Balbinką , za wspaniały dom i za to Kasiu ,że po prostu jesteś .
DZIĘKUJĘ