Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. rozmawiali ale gminy nie są zainteresowane :( widziałaś co się działo jak Sonieczkowo nie chciało oddać psów z Jedwabnego do Radys ?
  2. Toz Suwałki chce zbudować schronisko aby psy z okolicznych gmin nie trafiały do Radys https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schronisko-tozsuwalki
  3. jestem. Iza na fb deklarowałam 10,- stałej to wpisz mnie tutaj po nicku .
  4. Rudzia dostała 50,- od Michał B. Dziękuję :)
  5. co z tym biedakiem ?
  6. Na koncie Szagusia mam stałą od seramanias 10,-. Dziękuję :)
  7. Dziękuję za wpłaty dla Balbinki : 23.04 Elf i Mango 20,- IV 27.04 Malwa 50,- IV,V 27.04 uxmal 20,- IV
  8. Ponieważ nikt z deklarowiczów nie wniósł sprzeciwu , cała pozostała kwota 413,- została przekazana Mittsu , która jest w hoteliku u Murki. Saldo Rexa na dzień 19.04.2020 wynosi 0.
  9. Na koncie Szagusia mam wpłaty: 11.04.20 40,- P. Marzenka stała IV 40,- siostra elficzkowej 20,- stała IV + 20,- na Święta 70,- elficzkowa stała 50,- IV + 20,- na zachcianki Dziękuję :)
  10. Mam wpłatę od konfirm31 20,-. Dziękuję. Proszę o informację co zrobić z pozostałą kwotą na koncie Rexa. Czy jeszcze poczekamy troszkę ?
  11. Powiem szczerze ,że tez o tym pomyślałam. :( Słyszałam już o oddawaniu zwierząt bo partner/ka nie zgadzają się na psa lu kota .
  12. Dziękuję . Jak będę miała rozliczenie z hoteliku to wszystko podliczę i zobaczymy jak to wygląda.
  13. Dziękuję . Mimo, że znałam Korniczka tylko ze zdjęć to serce zabolało bardzo i łzy same popłynęły .
×
×
  • Create New...