Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. Patrze na zdjecie Latusia i widze Pelna Milosci i Wdziecznosci Istotke, Aniolka. Mari, gdyby nie Ty... Uklony!!!
  2. Szczesliwego zycia cudowny Piesku!!!!
  3. Miodzio...psiak, fotki, wiesci - wszystko :lol:
  4. Tez zagladam do Szamanka...
  5. Przyznaje sie bez bicia, ze czasem niezle sie tu chichram, bo wiele Cioteczek ma wspaniale poczucie humoru i refleks... Ale, niestety, czesciej bywa wprost przeciwnie - smutek, zal, zgroza i lzy itp... Oby tego pierwszego bylo zdecydowanie wiecej a to zlo malalo i malalo...(sory za brak polskich liter).
  6. Toguni i Lolkowi - duuuuuzo zdrowia, bo widze, ze cos z nim u Was niet[B]e[/B]go...([B]e[/B] powinno miec ogonek, ale nie mam polskich literek tutaj). Przykro czytec takie wiesci, ale mam nadzieje, ze nieodwolalnie idzie juz "ku dobremu" :lol:
  7. kochany robaczek :lol:
  8. To ja Wam Cioteczki dziekuje, i klaniam sie do samej ziemi - za ratowanie tych (i innych) biedakow. Za serce, wspolczucie, troske, zawzietosc i nieustepliwosc...nawet za klotnie (kiedy macie na uwadze dobro pieskow) i za to, ze czasem czlek sie smieje jak glupi z Waszych pogaduszek, zartow, docinkow...
  9. To ja z innej beczki... Poleciala moja styczniowa deklaracja.:lol:
  10. Jak sie pieknie cieszy i skacze tak wysoko!!!! Kochany psiaczek! :multi:
  11. Nic nie moge ponad kciukaniem, wiec to czynie z calych sil!!! Szczesia, juz tylko szczescia, Oskarku :multi:
  12. Wlasnie weszlam na watek pieska i oczywiscie oczy mokre. Bo biedak, bo w schronie, bo (jak piszecie) male szanse... A on taki sliczny, madry... I nagle wpis o domku - nooooo, przepiekna wiadomosc :lol:...Oby, Oby, Oby!!!!!:multi: Z calych sil trzymam kciuki, by wszystko pomyslnie sie ulozylo i Reiko byl wreszcie kochany, zadbany, szanowany - juz zawsze!
  13. Ja tez, ja tez!!! I niech sie wreszcie spelni!
  14. Malenki dzieciaczek. Strasznie cieszy, ze spojrzenie juz calkiem inne...
  15. serce sie raduje, ze sa takie kochane Cioteczki...
  16. Dolaczam do kciukow za TEN - najlepszy domek dla Oskarka :multi:!!!
  17. W tym roku kazdemu nieborakowi dawac na imie Laki (chocby na drugie...) To imie zobowiazuje!:lol:
  18. Przeslodka kruszyna. Sam wdziek i taka kruchosc...
  19. Podczytuje watek Etki od samego poczatku. Najpierw oczywiscie ze smutkiem i zalem (bo nie moge pomoc), a teraz juz z wielka radoscia i wzruszeniem. Cudowna Kobietko, Halciu, bardzo, bardzo ciesze sie, z Twej decyzji. Wielka wdziecznosc i szacunek, bo przeciez masz Filipka... Pisalam wczesniej wielki elaborat, ale mi go wcielo. Teraz wyszlo krocej, ale tez od serca! Trzymam kciuki za Wasza (calej Rodziny) pomyslna, szczesliwa, zgodna koegzystencje w jak najszerszym zakresie!!!! :lol: Zdrowia, sil i tego co ponoc szczescia nie daje (ale pozwala pomagac i godnie zyc), czyli kasy...:loveu:
  20. Lady in red... Ksiezniczka...:lol:
  21. To rowniez tutaj podziekuje za zyczenia swiateczne. I zycze pomyslnej odmiany losu. Zdrowia i optymizmu! Pieknie jest, gdy ludzie sa solidarni...
  22. Kochana suczynka. Niech sie plawi w dobrobycie!!!
  23. Oby... Nawet po-swiatecznie...
  24. Pamietam o najpiekniejszym terierku i takze super domku Mu winszuje!!!! Juz czas!
  25. [quote name='barb'][SIZE=4]Figuniu, niech ona się nam chociaż wigilijnie pokaże :modla::modla::modla: , nie musi już nic mowić[/SIZE] ;)[/QUOTE] No tak Barb, i znowu sie zdolowalam :shake:
×
×
  • Create New...