Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. Można powiedzieć, że przybyłam na Prima Aprilis. 31 marca wieczorem już byłam w domku. Nie pokazywałam się, nie pisałam (jakaś niemoc i blokada na mnie spadła) ale czytałam wątki i byłam z Wami.
  2. To zaciskam kciuki za wspaniały domek dla ślicznoty!
  3. Taaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!! Wszystkie zdjęcia cudne! A raczej fotografowane obiekty, dzieciaczek, psiaczki. Szkoda, że tak mało... Basiu, może jednak tak się nie zdradzaj z tymi fotkami, bo następnym razem będziesz mocno pilnowana i już nikogo nie ustrzelisz ;)
  4. Też pomogę malutkiej, choć stałej raczej już nie dam rady... Będę śledzić jej losy, ale możliwe, że trzeba będzie mi przypomnieć com obiecała... Trzymam kciuki za jej zdrowie i spokojne, godne życie.
  5. 7 kwietnia zrobiłam przelew na Zefira (90zł) - do Fundacji Dwa Plus Cztery. Mam nadzieję, że pieniądze już trafiły do Lilu.
  6. Kochana, nikt o nim nie wie, więc się nie połasi. Chyba, że ktoś tutaj zajrzy o nim przeczyta. Nawet fotki nie zrobię, bo nie mam czym (nie mówiąc, że nie umiałabym jej wstawić). Ale dziękuję za odzew i chęć pomocy. Najwyżej, będzie na bazarku po świętach.
  7. No trudno, bazarkujących Cioć nie zobaczymy:p ale choć małą foto-relację ze spotkania i przekazania Księcia to chyba tak??? :crazyeye:
  8. [COLOR=#222222]Też chyba offuję, ale z myślą o pieskach...:lol: Mam do oddania fajny wiklinowy, duuuży koszyk w kształcie łódki. Może znalazłby się ktoś chętny przed świętami, jakaś duuuża rodzinka, bo tam święconki się zmieści że ho ho...:multi: Oddałabym go którejś z Cioć "bazarkowych", ja w tym temacie to niestety jestem noga...:razz: [/COLOR]
  9. Oj tak! Pysiaczek niemal identyczny, tylko zmienić kolory...:lol:
  10. [quote name='Pani Profesor']ciotki... przylazłam tutaj z wątku Yodzinka i się zakochałam :crazyeye::loveu: ten pies jest po prostu kosmiczny :D przecudowny misiak, żebym miała miejsce i możliwości na drugie psa, to bym go zgarnęła, tak samo mnie urzekł jak niegdyś Yoda ;) przewspaniały! na bank ktoś go weźmie, to niemożliwe, że się nikt nie skusi na ten śmieszny pychol :D udał się jak cholera, jak na moje oko to mix z pekińczykiem i...staffikiem :cool3: może to od bullowatego wziął ten olbrzymi, szeroki uśmiech paszczowy? :D[/QUOTE] Pani Profesor, odkąd ujrzalam Czesterka myślę o tym, że gdyby zobaczył go Pan Jacek, Czester niechybnie trafiłby do Jego gromadki. Ale wierzę, że tak wyjątkowy psiak, w dodatku przemiły (choć nieco gwałtowny...;)) znajdzie Swojego Pana. Dobrego i kochającego oczywiście. Szkoda, że wciaż jest w schronie. Każdego zresztą szkoda...co tu gadać...:shake:
  11. Pozdrawiam Cioteczki Lolusiowe!!! Miałyście szczęście z tą pogodą, bo dziś leje... A takiego bazarku w plenerze, to chyba jeszcze na Dogo nie było. Fotki będą?????
  12. [quote name='brzośka']Lilu! bardzo jesteś dzielna, że pomimo bólu, jaki na pewno rozrywał Ci serce, nie opuściłaś Misiaczka, trwałaś przy nim do końca :( Podziwiam Cię za to i dziękuję :Rose:[/QUOTE] Dołączam swoje wyrazy wdzięczności i ukłony za Misia do tego pięknego podziękowania.
  13. Glaski dla Szczęśliwego - oby już ZAWSZE - Keksiura!!! Tak sie cieszę, że ma Swój domek!!!
  14. Sonia ma braciszka i siostrzyczkę. Ten najmniejszy uszaty skrzacik, to dziewczynka właśnie. Malutka rezydentka dzielnie broniła swego domu i Państwa przed Sonią-intruzem. Bałam sie, że Sońka zostanie zdominowana, pogryziona, bo to taki łagodny misiek, a malutka ją atakowała na całego. Jednak niebawem Sonia się wkurzyła i groźnie postawiła Małej. Wtedy zaczęłam mieć obawy o całość Małej... Początki były więc dość trudne. Ale jak widać, w końcu dziewczyny się dogadały. Na szczęście.
  15. Kochana śliczna foczka. Żeby tak jaki domek maleńki nawet, ale DOBRY!!!!
  16. Ależ ze mnie trąba. Nie wiedziałam o tym cudnym marcowym wpisie, zdjęciach i wciąż martwiłam się o Sońkę. Gdyby mnie Sunia2000 nie oświeciła, martwiłabym się dalej... Moje cudne, kochane suczątko wygląda tak pięknie! Jest zdrowe i szczęśliwe - OBY, bo już pewnie po kolejnej operacji, biedulka... Tak bardzo się cieszę, że brak mi słów. Przemiłym Ciociom: Poker i Ewuni dziękuje za troskę i krzepiące słowa!!!! Suni2000 za piękne wytłumaczenie mej nieobecności! Poprawię się...
  17. Śliczna Inezunia, wszystkie śliczne, kochane. Pysiaczek Inez coraz bardziej biały, co to stworzonko tak do starości się śpieszy, przecie to jeszcze młode dziewczę jest...
  18. chyba wszystkie tu uwielbiamy...:lol:
  19. [quote name='ania75']to fakt ..... śliczny Czesio brzydalek :) :)[/QUOTE] Nie brzydalek kochana Ciociu, tylko przesliczny, uroczy gryfionek :lol:
  20. Jaki bidus. Az sie odechciewa zartow... to do tego staruszka z Palucha
  21. Zareklamowalam cudnego Czesterka na watku pieska o podobnie niespotykanej urodzie i wdzieku, z nadzieja, ze zajrzy tam Pan Jacek i sie zakocha... To ten watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Yoda-zaprojektowa%C5%82-sobie-sw%C3%B3j-w%C5%82asny-dom-u-Pana-Jacka-%29[/url]
  22. Ilekroc widze Jode i cale stadko Pana Jacka, to mam nieodparte wrazenie, ze ten piesio by do nich pasowal idealnie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250863-Czester-z-zaspy-naj%C5%9Bmieszniejszy-psiak-na-dogo-zajrzyj-pom%C3%B3%C5%BC%21%21%21%21[/url]
  23. I trzymamy kciuki za kolejne bidy psie i kocie...
  24. Z niepokojem ale i wielka nadzieja zagladam do Misia...
×
×
  • Create New...