-
Posts
13197 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figunia
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Figunia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Times]Dzis o polnocy obudzilabym Trufelke i stanowczo zazadala wyjasnien. Co jej strzelilo do tej czarnej lepetyny, by uciekac zima w swiat... Wesolych, spokojnych Swiat! I zeby to, co wydaje sie niemozliwe, stalo sie jednak mozliwe... :tree1:[/FONT][/COLOR][/SIZE] -
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Elvisku, sliczny czarnulku, taka mialam nadzieje, ze zobacze Ciebie wsrod pieskow, ktore znalazly ds. Tak mi przykro, ze, niestety, wciaz czekasz... Szczescia piesku i oby przyszlo... -
Odwiedzam Feliksa i glaszcze chudzinke delikatnie...
-
Gibi-w typie oneczka-znaleziony na wysypisku ZA TM:(....
Figunia replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malutki...trzymam za Twoje zdrowko ! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Figunia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wszystkie starowinki Latusie, Puszki i Dziadziusie, trzymajcie sie krzepko!!! Caly wor dobrej energii i zyczenia zdrowia dla Marii i Jej gromadki! -
Wspanialy chlopak!!!:loveu: Gratulacje i usciski dla Mamy i Synka!!!:lol::iloveyou:
-
Felus jeszcze wydaje sie b. niepewny. I to spojrzenie skrzywdzonego dziecka...:shake: bidusiek malutki. Jak dobrze, ze wpadl w rece takich Cioteczek...
-
Gibi-w typie oneczka-znaleziony na wysypisku ZA TM:(....
Figunia replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem co napisac. To tak boli, gdy widzi sie sponiewierane, ledwie tlace sie zycie i wielki smutek w psich oczach. :-( Mocno trzymam kciuki, chce wierzyc, ze bedzie dobrze. -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Figunia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Pewnie nie powinnam tego pisac. Ale mimo tak wielu niejasnosci i znakow zapytania, wciaz nie moge pogodzic sie z tym, ze Iwoniam, ta wspaniala dziewczyna, tak oddana pomocy i ratowaniu zwierzat, moglaby je wykorzystywac, krzywdzic... Pewnie jestem glupia i naiwna, ale wierze w to, ze to jest dobry czlowiek i celowo nie zrobi zadnemu stworzeniu krzywdy. Nie jest moja intencja wywolywac tu jakiekolwiek zamieszanie i mam nadzieje, ze moj wpis nie rozpeta burzy. -
Sliczna malenka sunieczka. Bidusia...Ale skoro juz wpadla w oczy i serca Dogomaniaczkom, to jej historia MUSI skonczyc sie wspanialym DS. :thumbs:
-
I ja dostalam zaproszenie, dziekuje. Watek pieska znam, ale poniewaz nijak nie pomoge...moge tylko podrzucac watek. Straszne, ze tak podle traktuje sie pamiatke po ojcu. O pamiatki sie dba, szanuje, a nie tak...
-
Keksiku, sliczny psiaku, tak dobrze Ci zycze. Niech sie wreszcie spelni...:lol:
-
Zagladam do Tinusi z glaskami i melduje, ze moj skromny, emerycki grosik powinien lada chwila wplynac :lol: Grosik na bazarek papierochowy, oczywiscie ;)
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Figunia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze, ze Trufelka juz bezpieczna. To niemal cud, ze zyje. Zaznala chlodu, glodu, kto wie czego jeszcze. Moze juz nie bedzie kusic jej taka "wolnosc"...Oby! -
Cudowne wiesci i fotki! Miod na serce po prostu.:lol: Tylko ten kaszel u psiaczkow niech idzie sobie precz! Uklony i ogromne podziekowania za Okruszki!!!:iloveyou::buzi::Rose:
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Figunia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, to jest watek Miski, ktora tak skakala u Bambino (i nie tylko) az wyskakala sobie u Niej DS. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239297-kundelkowata-Misia-zostaje-w-dt-[/url]) Mysle, ze po przeczytaniu chocby tylko ostatnich wpisow Bambino, watpliwosci sie rozwieja. :lol: -
Oby leki szybko pomogly!!!:thumbs::iloveyou:
-
Wielkie KCIUKOLE za zdrowko i szczesliwe zycie dla malenkiej Figunie od...Figuni...:thumbs::thumbs::iloveyou: Zdrowiej szybckiutko kruszynko !!!
-
choc podrzuce malenkie kruszynki z wielkim strachem....
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Figunia replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Niesmialo zapytam, czy doszla moja wplata, bo nigdzie sie nie widze, a przelew robilam kilka dni temu? Wszystkie psiaki skradly mi serce (jak zwykle), mocno trzymam kciuki za ich bezpieczna przyszlosc w kochajacych DS. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Patrycja za pomoc w rozliczeniu Soninych pieniazkow. I wielkie podziekowanie dla Ewuni Gonzales, Poker za Ich bazarki oraz wszystkim wplacajacym Cioteczkom. Tym kibicujacym Soni rowniez! Nie ma przypadkiem jakichs nowych wiesci od Sonki? Jak sie czuje, czy doszla juz do siebie po operacji? Mam nadzieje, ze Opiekunowie nie przerwa kuracji pestkowo-olejowej, tak jak prosilam... -
Podczytuje watek pieska, za zaproszenie takze dziekuje, szkoda tylko ze nie bardzo mam jak pomoc finansowo.:shake:
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Figunia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jaki szczesliwy pycholek! :multi: Pozdrowienia dla Panciostwa Pokerkow i Podopiecznej wraz z reszta Inwentarza...:lol: -
Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał
Figunia replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sunia2000']Figuniu o mnie nie ma się co martwić - to lilu była jego opiekunką,ona była z nim związana, ona musiała patrzeć jak odchodzi:( Ja akurat podchodzę trzeźwo do takich sytuacji - to był jego czas. Jeden pies odszedł, zostało całe miliony innych potrzebujących:([/QUOTE] Bardziej mialam na mysli Twoje "znikniecie", choc takze i smutek z powodu psiaka, ktorego wzielas pod Swoje skrzydla. A co przezyla Lilu, wole nie myslec. Wiem jak to jest i bardzo wspolczuje, bo poczucie bezsilnosci w takich sytuacjach jest potworne. Kazde zycie kiedys musi sie skonczyc. Oby ten koniec byl choc jak najmniej dramatyczny, skoro byc musi.