-
Posts
13197 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figunia
-
Magik zostaje na stałe z Ciocią Kariną :)
Figunia replied to happy_animals's topic in Już w nowym domu
Już Cię pokochałam piesku! I śliczną Alę i Brutusa. Takie cudne stworzenia bezdomne, rozpacz... Ale wierzę w to, że ktoś się w nich zakocha i nie da im długo czekać. Życzę tego z całych sił!!!:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Figunia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że kolejny piesek zabrany z przytuliska.:multi: Terierek, sznaucerek...a mnie na niektórych zdjęciach przypomina moją szorstką jamniczkę, kiedy już posiwiała jej łepetyna... Będę trzymać kciuki za wspaniały DS i szybki, bo tyle sierot czeka... No i oby zołza odczepiła się od Pokerka :thumbs: -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Figunia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Poszczęściło się suńce i niech już tak zostanie!!! :Cool!::buzi::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::cool2::angel::angel::angel: -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Ja proponuje Ramzesa lub Zahira lub Zefira - wszystkie ze schronu we Wrocławiu.[/QUOTE] Wiem, wiem, te chłopaki bardzo potrzebujące, ale czekam na decyzję Cioteczek, które wpłacały pieniądze, kupowały fanty, cegiełki. Mam nadzieję, że jakoś uda się tą sprawę zgodnie załatwić...:) -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Ponieważ wciąż "uwierają" mnie niewydane do końca pieniążki, które otrzymałam z bazarków dla Soni, chcę Cioć się spytać, czy jeśli (co daj Boziu) okaże się, że Sonia jest zdrowa i nie potrzebuje żadnego wsparcia na leki (a okaże się to w najbliższych dniach, bodaj jutro), to wtedy będę prosić o sugestie, którą dziurę psich potrzeb zapchać, mówiąc najprościej. Zamierzam dzwonić do P. Magdy w środę, dla pewności, że już będzie wiadomo...więc w środę napiszę czego się dowiedziałam. W czwartek znowu wybywam z Wrocka na jakieś 10 dni, ale po powrocie (ok. 10,11. listopada), a przed moim wyjazdem całozimowym, chciałabym tą sprawę już zakończyć. -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Figunia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to wielka radość!!!!! I podziękowanie dla Ciebie AgaG za wielkie serducho!!! Powodzenia i szczęścia Wszystkim!!! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Figunia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
z wielkim niepokojem czytam wieści o Biedusiu. Nie wiem komu bardziej współczuć Tobie Mari, czy Jemu... Wszystkim życzę dużo sił i ZDROWIA! -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Figunia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
miałam nadzieję, że może... a tu kciuki i dobre myśli nadal potrzebne... Tylko znajdź się Trufelko, tylko wróć... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Niedobra ciotka ze mnie. Rzadko wchodzę na Dogo, zwł. teraz, przed kolejnym wyjazdem. Napiszcie mi Ciocie proszę, jak najlepiej wpłacać Wam pieniążki-deklaracje na Inez, czy na konto Fundacji z I strony, czy tak jak dotąd na Magdy konto. Bo się już pogubiłam nieco a nie chcę robić zamieszania. Głaski dla kochanej, mądrzutkiej czarnulki i wszystkich ogonków Hałabajówkowych...:) No i te domki - niechże przybywają do jasnej... -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Figunia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam ostatnie wpisy z mocno bijącym sercem, bo widzę, że dla suńki zaświtała nadzieja. Bardzo, bardzo się cieszę i również trzymam kciuki za to, by było DOBRZE. Wszystkim i nowym opiekunom i suni, oczywiście. -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Figunia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, mocno trzymam kciuki za znalezienie suńki. Przed chwila przeczytałam o tym, myślałam, miałam nadzieję, że to jakaś dawna sprawa, a to niestety teraz się dzieje. Trufelka, do domku wracaj, ale JUŻ!!!! -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']Ciocia wrocila:multi::multi:[IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/serc_serducho8pq.jpg[/IMG]pozdrawiam i sciskam za Figuniateczko:multi::multi:[/QUOTE] Już od kilku dni jestem we Wrocku, ale szykuję się do kolejnego wyjazdu i jakoś stale brakuje mi czasu... Ewuniu, też gorąco Cię pozdrawiam!!!:lol::Cool!:i ściskam! -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jak na razie to dobra wiadomość. A są jakieś informacje czy Sonia zadomowiła się już na dobre?[/QUOTE] Jak zadzwonię w przyszłym tygodniu, to o wszystko się wypytam, a co usłyszę, to zaraz tu przekażę. Oby tylko wyniki biopsji były ok. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Ciocie kochane, wciąż czekamy na wyniki badań, bo Sonia miała robioną biopsję tego guza na cyculkach. I jeszcze tylko dodam, że rtg płuc nie wykazał niczego złego. Nie wiem jak to komentować, więc sobie daruję i choć strasznie chciałabym już się cieszyć, szaleć wprost ze szczęścia i wiwatować, to wstrzymam się z tym do czasu, kiedy będą wyniki biopsji. A poza tym wszystko u Sońki dobrze :lol: -
Wiem, łatwo radzić na odległość ale pomyślałam, że można by tak na spokojnie powiedzieć im, że dowiedzieliście się o tym, jak postąpili ze szczeniakiem i prosicie o wyjaśnienia. Raz - muszą jakoś się wytłumaczyć (wiadomo, nic takiego czynu nie tłumaczy...) a dwa - będzie to (mam nadzieję) dla całej rodziny nauczka na przyszłość - że takie czyny nie są niezauważalne i można kłamać i zmyślać bajki.
-
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Nie da rady zadzwonić?[/QUOTE] Planuję zadzwonić po powrocie. Nie chciałabym być namolna...Dopiero co Sońkę widziałam... A jeszcze mam nadzieję, że Państwo zajrzą tu na wątek i sami coś napiszą. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A są jakieś wiadomości?[/QUOTE] Nie mam żadnych, niestety... -
Kocham Cię piesiu.
-
Za namową Marychy35 z Pimpusiowego wątku przybiegam. Kolejna bida ale jaka piękna!!! Będę choć kciuki trzymać, bom dutki straciła a jeszcze wyjazdy czekają... Cieszy to, że Szamanek jest bezpieczny i wierzę, że Dobre Dusze Dogomanii już Go nie opuszczą..
-
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Kciuki kochanych Cioteczek dały efekt w postaci domku i kochających, dobrych ludzi, więc trzeba wierzyć, że działają nadal i wszystko dobrze się tam poukłada.:lol: Kciuki i ogłoszenia, bo przeca trzeba oddać sprawiedliwość Ciociom od Ogłoszeń, Ich pracy i staraniom o dobro Sońki...:lol: -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
No to fajnie! Też nie chciałabym zapeszyć. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Wciąż myślę o Soni, Jak mija jej kolejny dzień. Czy nie jest smutna i takie tam wymysły... Cioteczki, czy już zacząć zwracać pieniążki. I ile komu???? Bo chyba dla wszystkich nie starczy... Proszę o rady, podpowiedzi. Być może w ten piątek będę jechała do rodziny na jakieś 10 dni, później może jeszcze do Kudowy, ale przed wyjazdem do Szwecji będę na pewno we Wrocławiu, więc jeśli jeszcze trochę trzeba odczekać, by mieć pewność, że Sonia zostaje w DS, to na pewno rozliczę się przed tym "głównym" wyjazdem. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Kto wie, ile tam takich Chrapulców...;) -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']To może zmienić skład psów na spacerze.Wychodzić z Sonią i 1. maluchem ,a potem osobno z 2.maluchem. Peqwnie pańcia boi sie zostawiać je same. Na początku można je zamykać w tym czasie w osobnym pokoju. Wymądrzam się , bo my mamy ciągle 3 psy , w tym zawsze jest nowy.[/QUOTE] Takie "wymądrzanie się" a raczej mądre rady, jak najbardziej wskazane i cenne. Myślałam o tym, ale nie wiem, który maluch miałby iść z Sonią. Czy piesek - bardzo żywy, energiczny, skoczny, czy suńka. Mnie się wydaje, że Sonia i Lili to najlepszy układ. Choć prawdę mówiąc to do Sońki trzeba 2 mocnych rąk i stałej uwagi. Pewnie Pani coś wymyśli. -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
Figunia replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szira']Sonia na pewno trochę tęskni, bo już się przyzwyczaiła i dobrze u Figunii miała, po schronisku swój własny człowiek na wagę złota, ale tak sobie myślę, ze dobrze, że tam jeszcze 2 psiaki, trochę zamieszania, Sońka ma pewnie zajęcie, a napisz Figuniu jak dzisiaj Sonia i Lili? Czy Pani Magda coś mówiła?[/QUOTE] Już wczoraj Pani Magda mówiła, że po wspólnym spacerku (jeszcze z mężem) coś sie suczkom przestawiło i przestały na siebie powarkiwać. Tak jakby kolejny spacerek sprawił, że te dwie "baby" pogodziły się z losem. Dzisiaj także nie zaobserwowałam niczego niepokojącego. Tak jakby siebie "olewały". Co prawda szłyśmy oddzielnie, ale bliskie spotkania suczek się zdarzały i...było spokojnie. Pani Magda potwierdza, że Sonia to przeogromny łakomczuch, a dobitnie mówiąc, żarłok. Stale szuka jedzenia. Pije tez dużo. W nocy było niefajnie, bo Sonia do 2.30 nie spała (Pani Magda oczywiście też...). U mnie było podobnie. Ona w nocy b. często chodzi, zmienia miejsce, a jak już śpi, to dość głośno. Przyzwyczaiłam się i czasem, by jednak pospać, brałam zatyczki do uszu. Problemem jest to, że kiedy Pani Magda wychodzi z Sonią (bo z trzema nie daje rady), to maluchy bardzo mocno protestują.