Zefirze, niewdzięczniku, jak możesz kąsać rękę, która cię karmi (i nie tylko...).???!!!!
Mnie też kiedys zahaczył ząbkiem, ale wtedy miał słuszną rację i nie mam żalu, ale teraz to jest tzw.przegięcie !
Całkiem inny psiak na tych fotkach, widać, że lepiej się czuje :lol: