Zoś od początku był z ciebie wyjątkowy psiak!
Dałaś dużo radości swojej rodzince jak i nam wszystkim odwiedzającym twój wątek.
Dla tych co pozostali życzę
W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
No to ruszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144775-ciuchowisko-36-50-dla-dropiatej-suni-do-801-2000/?p=15985011
Mam nadzieję że będzie co rozliczać...
Już od dawna podczytuję wątek. Nie chciałam się tylko odzywać zanim czegoś nie zorganizuję dla małej.
Elik jeśli dobrze widzę to Ty jesteś skarbnikiem suni? ;)
Chcę zrobić dla małej bazarek tylko potrzebuję aby ktoś brał na swoje konto wpłaty od cioteczek a na samym końcu rozliczył się ze mną z kosztów wysyłki i kopert/pakowania :)
Zgodzisz się ? :)