Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Najlepszego w Nowym Roku dla Lolusia opiekunek i jego fanek :)
  2. Nazbierało się tego maleńkiej. Miejmy nadzieję, że teraz wszystko pójdzie ku lepszemu...
  3. Oby to nic poważnego nie było...
  4. W Nowym Roku dużo zdrowia dla wszystkich odwiedzających Maćkowy wątek i czworonogów :)
  5. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  6. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Kai, dla Was i czworonogów :)
  7. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  8. Marsiku w NR wspaniałego domu i zdrowia ci życzę!!! Dużo zdrowia dla odwiedzających i czworonogów :)
  9. W Nowym Roku dużo zdrowia dla wszystkich odwiedzających Sawanki wątek i Waszych czworonogów :)
  10. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  11. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  12. Zoś od początku był z ciebie wyjątkowy psiak! Dałaś dużo radości swojej rodzince jak i nam wszystkim odwiedzającym twój wątek. Dla tych co pozostali życzę W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  13. W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  14. Niech dzwonią tylko fajne domki :) W Nowym Roku dużo zdrowia dla Was i czworonogów :)
  15. Niech się wszystko dobrze maleńkiej goi!
  16. Fajnie by było bo już będzie zbierać pieniążki dla dropiatej suni :)
  17. No to ruszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144775-ciuchowisko-36-50-dla-dropiatej-suni-do-801-2000/?p=15985011 Mam nadzieję że będzie co rozliczać...
  18. To poproszę o PW z danymi do wpłaty. Bazarek jest w CW i KT i jeśli komuś będzie się śpieszyło to będzie mógł szybko wpłacić :)
  19. Już od dawna podczytuję wątek. Nie chciałam się tylko odzywać zanim czegoś nie zorganizuję dla małej. Elik jeśli dobrze widzę to Ty jesteś skarbnikiem suni? ;) Chcę zrobić dla małej bazarek tylko potrzebuję aby ktoś brał na swoje konto wpłaty od cioteczek a na samym końcu rozliczył się ze mną z kosztów wysyłki i kopert/pakowania :) Zgodzisz się ? :)
  20. Zaglądam do małego i ja czekając na kolejne wieści :)
  21. Fajnie, że już po wszystkim tylko szkoda, że to wszystko z konieczności. Dobrze, że tak to się skończyło.
×
×
  • Create New...