Dla mnie FB to czarna magia. Kiedyś przez syna konto tam weszłam i ...zrezygnowałam. Tam wszystko dla mnie jest za bardzo skomplikowane i trudno jest mi się tam poruszać, coś znaleźć.
Podziwiam kobietki, które robią tam bazarki i wiedzą co z czym i jak!