Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Oj maleńka. Nawet nie wiesz jakie miałaś szczęście, że cie cioteczek oczy wypatrzyły :) Ona jest urocza i trzymam kciuki aby szybko znalazła kochający domek! :)
  2. Wątek powstał aby pomóc suni . I niech tak zostanie.
  3. Dostałam zaproszenie od Gabi79 i AgusiaP :) Jak znajdę chwilkę to poczytam. edit: Poczytałam Na chwilę obecną jeśli się przydadzą mogę tym wspomóc.
  4. Nie :P Ale myślę o ich zmniejszeniu :D Chyba ;)
  5. Czyli nic tylko czekać.Oby tym razem ktoś się w nim zakochał :)
  6. Niech się wszystko szybko i ładnie goi! A tamto nie było...
  7. Dobrze, że chociaż on wyszedł na czysto :)
  8. A może puścić ogłoszenia na ościenne województwa?
  9. Jak apetyt dopisuje to już połowa sukcesu :)
  10. Bazarek dla Kaji >TU< Serdecznie zapraszam :)
  11. Dla mnie FB to czarna magia. Kiedyś przez syna konto tam weszłam i ...zrezygnowałam. Tam wszystko dla mnie jest za bardzo skomplikowane i trudno jest mi się tam poruszać, coś znaleźć. Podziwiam kobietki, które robią tam bazarki i wiedzą co z czym i jak!
  12. Ja się zapytam jak wygląda minus po Rudim. Czy nadal jest to 44zł czy się zmniejszyło?
  13. Szkoda, że ludzie z FB nie przyjdą tu na bazarkach kupować. Było by więcej z pożytkiem dla psiaków.
  14. Najważniejsze dowiedzieć się więcej o rodzinie z wywiadu. Jak wszyscy zapatrują się na psa w domu. Bo przy małej powierzchni będą wszyscy na siebie wchodzić i jeśli komuś nie będzie odpowiadał pies w domu to Misia nie będzie miała tam dobrze. Może zanim mała zostanie wysterylizowana to zgłosi się jeszcze jakiś domek? Trzymam za to kciuki aby było w czym wybierać :)
  15. Biedny Mikuś. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć już takiego hałasu. U nas słychać kanonady wybuchów z daleka a sąsiedzi jakoś się uspokoili wiec mam nadzieję że już teraz u nas będzie spokojniej.
  16. Wszędzie gdzie od wczoraj wątek czytam jakieś cholerstwa się rozwijają! Biedne te psiaki bo gdy mają mieć lepiej to zdrowie siada :(
  17. U nas się mówi, że starość i zęby panu Bogu nie wyszły. Toto miał szczęście, że został "odkryty" i trafił tam gdzie jest teraz.
  18. U mnie nie dzieciaki po północy pod domem kanonadę z hałaśliwych petard sobie zrobiły tylko nowi sąsiedzi. Pierwszy raz o północy a drugi jak się rozchodzili po 3.00. Nie u siebie na podwórku hałas robili tylko na ulicę między domy rzucali aby kanonada i echo wybuchu lepiej się niosło. Totalny debilizm i tyle.
  19. Przykre jest to, że jak ma być już lepiej wszystko zaczyna się walić... Czy jest to możliwe??
  20. No i powstał http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/?p=15987842 Mam nadzieję że przez bazarek więcej osób tu zajrzy :)
  21. I tutaj te cholerstwo się przypętało :( Zaraz zabiorę się za robienie zdjęć i zrobię bazarek.
  22. Oby cholerstwo nie okazało się złośliwe....
  23. zakończony
×
×
  • Create New...