Wpłaciłam z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144485-rozliczam-misz-masz-dla-fizi-i-marsa-do-1612-2000/ 177zł i też poproszę o potwierdzenie jak dojdą :)
Piękna sumka się zebrała i oby zawsze Mars miął konto na plusie!
Wpadnie jeszcze kasa z mojego bazarku tylko czekam za ostatnimi wpłatami. Mam nadzieję że w poniedziałek dojdą i będę mogła przesłać pieniążki dla małego :)
Jeśli jest pod opieką fundacji i ma wydarzenie na FB to musicie też tu wpisywać wszystkie "dary" jakie dostanie od ludzi.
Mam nadzieję, że tam tez Maksowi pomogą :)
Nie ciekawe wieści o zdrowiu Marsika.
Mam nadzieję że wpłaty z bazarku będę do końca tygodnia i że jeszcze przed świętami będę mogła kaskę z bazarku Wam przesłać. Proszę podajcie mi już teraz namiary na PW gdzie.komu mam pieniądze przelać.