Ja nie dam rady z Twoim bazarkiem. Córka rodzi na początku lutego i nie wiem kiedy mnie wezwie do siebie. Mogę nie zdążyć z wysyłką i cioteczki by mnie zlinczowały :/
Ja bazarek zrobię bo jakieś fanty mam już na miejscu wiec mi z nimi szybciej pójdzie :)
Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć!!! :)