Przelałam dochód z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144178-rozliczam-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-dla-rexa-do-412-2000-quiling-ozdoby-i-maskotki/ w kwocie 265,70zł :jumpie:
Bardzo się cieszę, że udało się tyle dla Rexa uzbierać :)
Tobciu kochana jak dojdą to proszę o potwierdzenie na wątku :)