Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Masz rację. Jeśli coś się zacznie dziać to zawsze będzie czas na drastyczne posunięcia. Oby to nie było nic złego co sugerują weci !
  2. Fajnie, ze masz możliwość kupna taniej leków. A z łapeczką Sawanki lepiej?
  3. Zdrowiej chomiczków! Zdrowiej!
  4. Masz ciekawe wieczory Tobciu ;) Fajnie, że tak kombinujesz aby za zakupy jeszcze coś z nich mieć :) Rex się ucieszy na te puszeczki.
  5. Jaki uśmieszek :D http://images67.fotosik.pl/458/445bd004913f559dgen.jpg Może faktycznie lepiej, ze jeszcze trochę opatrunek będzie miała. Nóżka ma być zdrowa i koniec! :)
  6. Aniu ze zdrowiem nie żartuj! :lmaa: Anula fajnie, że będziemy mieli dzięki Tobie i Twojemu TZ wieści o Lońci .
  7. Jak widzę krucho u malutkiej z finansami. Postaram się coś sklecić tylko raczej po świętach. Smutny los staruszków. Pewnie gdyby mała umiała mówić to byśmy poznali kolejną wzruszającą historię....
  8. Aniu a jak Twoje ciśnienie, serce, Badałaś się /robiłaś ostatnio badania u rodzinnego?
  9. Witaj Aniu :) To dziwne samopoczucie to pewnie nerwy z powodu podróży. Dobrze, że szczęśliwie dobrnęłaś do celu ;) Obowiązku nie będziesz miała z powodu przepisania wątku żadnego. Tyle tylko ,że będziesz mogła sama edytować jego tytuł :)
  10. Czy ktoś zrobi małej ogłoszenia? Jeśli nie to wykupię dwa pakiety po 20 ogłoszeń. Można małą ogłaszać na dwa województwa?
  11. No tak bo jedno to za mało to teraz jeszcze serduszko....
  12. Wydaje mi się , że Mars nie jest dużym psiakiem . Może w kłębie sięgać do kolana przy wzroście osoby 170cm...no może trochę wyżej Mam nadzieję że odpowiedź przyjdzie szybko i że uda się małemu pomóc.
  13. Przelałam dochód z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144178-rozliczam-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-dla-rexa-do-412-2000-quiling-ozdoby-i-maskotki/ w kwocie 265,70zł :jumpie: Bardzo się cieszę, że udało się tyle dla Rexa uzbierać :) Tobciu kochana jak dojdą to proszę o potwierdzenie na wątku :)
  14. Niestetytory mam daleko od swojego domu bo bym się wybrała na pole i też Ci pokiwała! ;) Aniu ja już życzę miłej podróży do Córci :calus: Odpoczywaj, nabieraj sił abyś silna do nas na wiosnę wróciła :)
  15. Szkoda, że nie udało się mu pomóc. Połowa dochodu z bazarku, która miał dostać Zygusia pójdzie na Maksia. Jak będę miała chwilkę to zrobię mu banerek :)
  16. To dobrze, że fundacja wywiązała się z zobowiązania. Posikiwanie u Lońci to może stres albo ekscytacja? Jeśli u Ciebie Aniu przestała to pewnie i teraz przestanie. Jutro Twój wylot? Czy coś pokręciłam?
  17. Nie umiem poradzić na posikiwanie małej. Gdyby chłopców udało się namówić, żeby w czasie zabawy zabierali ją na szybkie siusiu może by to pomogło?
×
×
  • Create New...