Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jak tam łapeczka? :)
  2. Na taki bazarek znajdę jeszcze czas :) Tylko wpłaty nie do mnie proszę :) Podam maila na zdjęcia i opisy : [email protected] Tylko proszę o PW tutaj, że już poszło ;)
  3. No to wspaniale, że dziewczynka nam odmłodniała :)
  4. Wpadam do chłopaka po nowe wieści ;)
  5. Nie szuka ręki człowieka bo pewnie nie wie co dobrego człowiek może jej dać. Miejmy nadzieję że za jakiś cas zaufa i sama będzie domagać się miziaków :)
  6. Zaglądam do małej :)
  7. Ja już nie mogę doczekać się aby pooglądać zdjęcia z tej sesji :)
  8. Ja również Wam dziewczyny dziękuję :)
  9. Ewuś w 1 i 2 poście napisałaś dwa razy to samo Pw do wszystkich janiolow wyslalam dziś 09.01.2015 które deklarowaly pieniążka dla Krabcia sciskam sciskam ogromnie za wszystko Lida deklaracja stala -20 zl zapchana skrzyneczka ... Anula i ciocia Bogusik razem -deklaracja stala razem 20 zl konto swe wyslalam dziekuje kochane bric-a-brac num konta wyslalam deklaracja jednorazowa dziekuje dziekuje! koja num konta wyslalam- jednorazowo dziekuje kochana agat21 konto wyslalm -deklaracja stala dziekuje nie wiem ile ciociuniu dziekuje zebrazebra num konta wyslalam -jednorazowo dziekuje kochana JOLY num konta wyslalam -jednorazowo dziekuje pięknie Elisabeta konto wyslalam -jednorazowo dziekuje dziekuje dorcia2 konto wyslalam -deklaracja stala 20 zl dziekuje cudnie b-b konto wyslalam deklaracja stala do czerwca 5 zl dziekuje pięknie Mysza2 konto wyslalam stala deklaracja 5 zl plus 15 zl jednorazowa ! Mam na koncie 5zl za styczeń plus 15 zl jednorazowa ! dziekuje slicznie Mazowszanka13 konto wyslalam deklaracja stala 10 zl ! dziekuje ciociu dziekuje Waranska konto wyslalam -jednorazowa dziekuje cudnie teresaa118 konto wyslalam deklaracja jednorazow ciociu? dziekuje pięknie terra num konta wyslalam deklaracja jednorazowa 20 zl! dziekuje cudnie Dexterka konto wyslalam deklaracja stala 10 zl dziekuje ogromnie konfirm31 - jednorazowo z Domku Randy 30 zl ! Mam już na koncie 30 zl! http://www.dogomania...1#entry16006 ​Jedno usuń i wpisuj kto już i ile wpłacił bo tego nigdzie chyba nie ma ?
  10. Napisałam :) Jak co to mój mail [email protected]
  11. Urocza! :D http://i57.tinypic.com/6yfrr6.jpg
  12. zakończony
  13. Bazarek dla mamci i córki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-ciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/?p=16009246
  14. Bazarek dla Dulci i Mamby :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-ciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/?p=16009246
  15. Romko kiedyś miałam ...ale PW usunęłam i ....musisz mi znowu podesłać ;) Strasznie się cieszę , ze dziewczyny są już bezpieczne i teraz tylko jazda w świat do swoich domów. Mam nadzieję że Mamba szybko znajdzie swój domek :)
  16. Romciu jeśli Ty to ja - chociaż już nie miałam teraz robić bazarku ale jak zobaczyłam Dulcie i Mambę to nie mogę najwyżej będę musiała wziąść fanty ze sobą i od córki wysyłać :/ - zrobię dla nich jutro wspólny bazarek. Będzie na dołożenie do transportu a dla małej coś pieniążków na DT bo przecież karmę i inne potrzeby będą. Czyli mogłyby iść wpłaty na Twoje konto a później byśmy się rozliczyły z kosztów wysyłek i pakowania? PS A może masz za dużo wiadomości na PW i przez to nie chce wysyłać PW ?
  17. Niestety nigdy nie wiadomo jak zadziała na organizm narkoza. Będziemy trzymać kciuki aby wszystko dobrze się skończyło :)
  18. Mam nadzieję, że Lula będzie kochana przez swoich państwa do końca swoich dni. Mamba jest urocza i trzymam kciuki aby długo nie była w DT :)
  19. Trafiłam tu z bazarku Romki dla suni. Fajnie, ze Dulci udało się zawładnąć serduchem dogomaniaczki i jedzie do niej do DS a Mamba jedzie do DT :) Kto jest skarbnikiem Dulci a kto Mamby?
  20. Ewo moja zaoferowana stała do czerwca przelana w całości czyli 30zł Zobaczę jaka będzie moja sytuacja od czerwca i jeśli będę mogła to zaoferują ją dalej :)
  21. ..i że nie jest tragicznie. Wiadomo mogło być lepiej no ale... Teraz tylko chłopaka podleczyć i ... niech się wszystko dobrze skończy
  22. Jakie będą jej koszta? Wiadomo?
×
×
  • Create New...