Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jej waga 3,3kg przy moich to okruszek :) Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje :)
  2. Jaka kochana mordunia :) http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-21561-0,34784200-1420823344_thumb.jpg Czy malutka staję na chorej łapce?
  3. Co tam u Kajuni? Dzisiaj zakończył się bazarek zrobiony dla niej http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-rozliczam-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/ Trochę grosza wzbogaci konto małej :)
  4. Mądra sunia :)
  5. http://www.dogomania.com/forum/topic/144775-rozliczam-ciuchowisko-36-50-dla-dropiatej-masze%C5%84ki-do-801-2000/ To ten sam co powyżej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144775-rozliczam-ciuchowisko-36-50-dla-dropiatej-masze%C5%84ki-do-801-2000/ A przesyłka do cioteczki Uli już dzisiaj poszła bo mi wczoraj pisała, ze wpłaciła :) Od cioteczki Nutusi z chęcią bym fant wzięła - bo już tak robiłyśmy - ale niestety teraz nie dam rady bo siedzę jak na bombie zegarowej - córka ma rodzić na koniec miesiąca a kiedy małe zechce wyjść tego nikt nie wie :D
  6. Elu z mojego bazarku będzie 180 kilka złotych. Prosiłam w wysyłanych PW aby wpłacać w ciągu 5 dni i mam nadzieję że cioteczki nie zawiodą :) Podobno już dzisiaj mają być jakieś wpłaty :)
  7. Zaglądam do ślicznotki :)
  8. Czekamy jutro na wieści :)
  9. http://www.dogomania.com/forum/topic/143254-mini-kaleka-misieńka-już-po-operacji-i-zabiegu-lecz-nadal-samotna-szuka-miłości/?p=15981357
  10. Przepraszam. Już mi się watki zaczynają mieszać :/ Miejmy nadzieje że ktoś panienkę wypatrzy :") Nustusia zaczaruje tekst... i zaraz się domek znajdzie ;)
  11. I Yoda miał szczęście, że mu kubraczek pasuje http://images66.fotosik.pl/499/a46da7624199dc94gen.jpg
  12. Trzeb by pewnie obserwować Lonię w czasie zabaw i wyczuć. Może daje jakiś sobie tylko wiadomy znak w zabawie, że zaraz będzie kałuża ale przecież tam teraz nikt nie ma czasu aby podpatrzyć małą . I tak super, ze mała się szybko do nich przyzwyczaiła i że została pokochana i zaakceptowana z tym siuraniem ;)
  13. Ja Czy ma aktualne ogłoszenia? Może jakieś nowe zdjęcia zrobić i do ogłoszeń wstawić/ zmienić? Trzeba szybko szukać domku dla ślicznotki :)
  14. Biedne te nasze psiaki... Całe szczęście, że takie "zabawy" dopuszczane są tylko raz w roku. Wiadomo i u mnie trafiają się w ciągu roku przypadki kilku hałaśliwych petard ale to nie to co z NR. Mój jeden psiak - znajdka - panicznie boi się burzy. Już jak jest zaniepokojony i by chciał wejść w małą mysią dziurkę to wiem, że idzie burza chociaż ja jeszcze nic nie słyszę.
  15. I ja! :) Co tam kochani u Was? Jakaś fotka chomiczka? ;)
  16. I ja trzymam kciuki za wizytę! :)
  17. Czyli wybrała sobie przywódcę stada :D Mam nadzieję, że mała szybko pojmie, że jak ludzie wychodzą to i wrócą. A może właśnie z tego powodu ktoś ją wyrzucił? Ja stosowałam naukę wychodzenia ze śmieciami i stopniowo ten czas wydłużałam aż psiak załapał, że zawsze wrócę. Słyszałam też o zostawianiu swojej np. bluzy pod drzwiami aby pies cały czas czuł zapach/ mógł się przy niej lub na niej położyć. Trzeba kombinować co ją uspokoi :)
  18. Chłopak nie tęskni za dworem - tak jak pisały dziewczyny - miał go pewnie od szczeniaka do woli. Teraz woli grzać doopeczkę w ciepełku :)
  19. http://oi58.tinypic.com/el4f4n.jpg ciekawe w kogo taka wpatrzona :)
×
×
  • Create New...