Nie trzeba Aniu dziękować! :calus:
Jestem, czytam i nic nie piszę...bo co tu pisać? Jak byle co to lepiej cicho siedzieć i tyle!! ...a kiedy pisze Zośka to łzy same lecą po policzkach... Oj ty mała królewno skradłaś serca wszystkim na około!
Aniu oni to napisali, że nie ma limitu...ale w w regulaminie tego nie zmienili i wciąż może być powód żeby komuś dowalić.
Jak będziesz coś takiego/podobnego chciała to pisz. Jak tylko będę miała chwilkę to pomogę! :)