Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie trzeba Aniu dziękować! :calus: Jestem, czytam i nic nie piszę...bo co tu pisać? Jak byle co to lepiej cicho siedzieć i tyle!! ...a kiedy pisze Zośka to łzy same lecą po policzkach... Oj ty mała królewno skradłaś serca wszystkim na około! Aniu oni to napisali, że nie ma limitu...ale w w regulaminie tego nie zmienili i wciąż może być powód żeby komuś dowalić. Jak będziesz coś takiego/podobnego chciała to pisz. Jak tylko będę miała chwilkę to pomogę! :)
  2. A ja zapytam co tam u Was słychać :)
  3. Oj dziewczyny ,dziewczyny :calus: Trzymajcie się! Za jakiś czas będzie trochę lżej...
  4. Trzymam za to kciuki! :)
  5. No co tam u Was słychać? :)
  6. Anulka trochę zmniejszyłam i rameczkę dałam aby się jakiś mod do wielkości nie doczepił i nie zbanował ;)
  7. Trzymam kciuki za wszystkie chore psiaczki.
  8. Niech się oba pieski dzielnie trzymają!
  9. zakończony
  10. Aniu mieliśmy 3 ale najstarszy - który też się do nas przybłąkał - na wiosnę odszedł za TM. Był z nami prawie 16 lat.
  11. ... to koto pies jak mawia TZ ;) Nie pogardzi miejscem na krześle. Parapet też nie jest jej obcy :D I ja je kocham najbardziej a zwłaszcza kudłate plaskate :loveu: Niestety długie kłaczki miała prawie dwa lata. Później operacja ręki zmusiła mnie do zgolenia pannicy....i tak zostało bo szykuje się kolejna operacja a moi panowie nie dadzą sobie rady z jej czesaniem. Aniu szykuj się spokojnie do wyjazdu :calus: Loncia pewnie i sikać za jakiś czas przestanie :)
  12. Teraz mogę pokazać jedynie fufacza - panienkę bo mój pan to pies po przejściach a kiedy trafił do nas miał około roku. Mała przestraszona trzęsąca się kulka. To było ponad 12 lat temu.Boi się wielu rzeczy - panicznie burzy - m.i. błysku lampy. Jak tylko widzi aparat w mojej ręce znika pod łóżkiem .
  13. Informuję,że tobciu kupiła na moim bazarku dla Rexa quilingową bombkę >to ta< i prosiła abym wysłała ją do p. Mariana z pozdrowieniami od nas. List wysłałam wczoraj a na świątecznej kartce złożyłam od nas życzenia p. Marianowi a Rexowi przesłałam uściski :)
  14. zakończony
  15. Dobrze, że już po i teraz żeby tylko wszystko ładnie się goiło :) No to był ostatni dzwonek. Mam nadzieję że u chomiczka tak nie będzie... A swoją drogą reklamację czy coś złożyć by trzeba....oszuści wstrętni!
  16. I tego się trzymajmy ! ;)
  17. Bazarek m.in. dla Zygusia http://www.dogomania.com/forum/topic/144485-misz-masz-dlas-fizi-i-zygusia-do-1612-2000/?p=15948354
  18. Mam jednego fufacza w domu... Tym bardziej mnie boli nieodpowiedzialność tego pana :madgo: One są takie bezradne :(
×
×
  • Create New...