Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Fajnie, że zguba się odnalazła. A mówiłeś im o obróżce z adresatką? Bo chyba sami na to nie wpadną...
  2. Sama bym zabrała tego pana na grzyby do lasu i z chęcią zgubiła!!! Co za ludzie!!! Biedny psiak :( Nigdy w życiu takim psa bym nie dała!!!!!!
  3. Atak? Jaki atak :) Wstaw w reklamy bazarków link i jeśli ktoś będzie chciał coś kupić to tam wejdzie.
  4. Nie wiem jak się na dogo to tego ale.... Dla mnie to trochę nieuczciwe. bo jeśli na każdej z aukcji ktoś kupi ten sam fant to co wtedy? Wybierzesz osobę, która kupiła go najwcześniej? A co z pozostałymi? Nie lepiej wystawić jedną i na pozostałych portalach dać znać, że coś takiego istnieje? Chyba najbardziej uczciwe to będzie względem kupujących.
  5. zakończony
  6. Jasne Aniu, ze nie jest najgorzej .Mała musi przyzwyczaić się do nowych warunków. U Ciebie była cisza a tu ruch, duża rodzina. Będzie dobrze - już jest lepiej niż było! :)
  7. Jak nie jak tak :D
  8. Grecką urodę ma kociaczek :) Fajnie, że się DT odezwał bo lepiej żeby się nie przyzwyczajał kotek do Was.
  9. Oby leki pomogły. Basiu muszę wysłać do Ciebie PW a masz pełną skrzynkę :/
  10. Aniu nie zamartwiaj się na zapas. Będzie dobrze. Lonia musi odreagować stres. Jestem pewna ,że DT sobie z tym poradzi i posikiwanie Lońci ich nie zrazi :)
  11. No to będzie niezła lektura do poczytania :siara:
  12. No niestety Aniu Waszego bólu nie da się pominąć. Tak to jest kiedy ma się dość długo psiaka u siebie i obie strony zdążą się już do siebie przyzwyczaić. Nie zazdroszczę Ci tych wszystkich męczących myśli, które Cie gnębią. Siłę daje tylko myśl, ze wszystko z czasem się ułoży. Wiem, wiem - Tylko jak dać sobie radę teraz? - Niestety nie ma na to dobrych rad. Chyba tylko wiara pozwala przetrzymać ten trudny czas.
  13. Niestety teraz te pierwsze godziny, dni będą dla Loni najgorsze. Przecież utraciła to co znała i kochała. Niestety te trudne chwile przechodzi większość z psiaków. Będzie dobrze Aniu!!! Lonia za kilka dni - a może wszystkich nas zadziwi i stanie się to szybciej - przyzwyczai się do nowego otoczenia, do nowych ludzi. Jest mi Was tak strasznie żal ...ale wszyscy wiemy, że nie mogło być inaczej...
  14. Brawo Macieju! Przeciągałeś, przeciągałeś i w końcu się zdecydowałeś na telefon ;) Bardzo się cieszę, ze wiewióra ma się dobrze w swoim domku i oby tak na zawsze zostało ;)
  15. Cały dzień o Was myślę....Przykre, że musicie się rozstawać ale tu inaczej niestety się nie da...
  16. To zdjęcie powinno iść do reklamy walizek :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_12_2014/post-14135-0,59610400-1417798383.jpg
  17. Z bazarku dla Chanel http://www.dogomania.com/forum/topic/143916-rozliczamprzecenaciuchy0-6latdamskie-36-52butyzestaw-s%C5%82uchawkowydla-psa-i-kotaportfele-oraz-misz-masz-dla-suni-do-2111-2000/ uzbieraliśmy 675,65zł :)
  18. no to miała mała szczęście, że trafiła na Was :)
  19. Prawdopodobnie musisz usunąć z komputera swoją przeglądarkę i zainstalować ją na nowo -możliwe, że brak jakiś wtyczek, które wymaga dogo. Najlepiej sprawdza się u większości chrome :)
  20. Nie ma brzydkich psów- tak samo jak ludzi. Każdy tylko musi doczekać się swojego amatora ;)
  21. tRex będzie bardzo zadowolony z prezentu :)
  22. Zadzwoń do wiewióry :handy: Czyli zgoda między kotami??? :siara:
×
×
  • Create New...