Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dziękuję Haniu za wpis :) Po Twoim telefonie poryczałam się w pracy :/ Ekspresowo! Byle domek okazał się OK ! No właśnie :) Będę do niej pisać PW :) Ja też :) Oby!
  2. Wspaniale! Trzymam kciuki za Bambi! Niech zawojuje ich sercami! :D
  3. Zaglądam do malucha. Fajnie,że kastracja na koszt gminy. Przynajmniej się na coś przydadzą.
  4. Dziękuję Anula) Dziękuję Tysiu :) Dla nas nie jest ale chciałam aby sytuacja teraz była jasna i aby darczyńcy mogli się wypowiedzieć. Może ktoś myśli inaczej :) Przecież i tak oba psiaki są pod moją opieką i ich nie zostawię :)
  5. Kochani! Koszt transportu to 530zł. Hania od siebie i Męża dokłada to niego 50zł. Czyli uzbierać musimy 480zł. Pieniążki będą pożyczone z konta psiaczków i oddawane z bazarków zrobionych na cel tego transportu. Deklaracji stałych mamy na dwa psiaczki tylko 190zł. Proszę deklarowiczów o określlenie się czy wpłata ma być dzielona na dwa psiaki czy na konkretnego. Rozliczać teraz będziemy się na dwa hoteliki i musimy mieć jasną sytuację.
  6. Miłego dnia do dwu a dla czteronożnych oby dzisiaj strachy były mniejsze niż wczoraj!
  7. Dobre i złe wieści. Oby czarnulce udało się znaleźć wspaniały domek!
  8. Powodzenia dziewczyny! I oby już wam nigdy nie zabrakło ciepłego posłanka, pełnej miski i kochających ludzi!
  9. Witamy Elu :) Podobno był jeden telefon z pytaniem o Sabcię. Jutro dowiem się więcej od Hani :)
  10. Dobrze,że już po wszystkim. Oby teraz wszystko ładnie się zagoiło :)
  11. Trzymam kciuki ... Mam tylko nadzieję,że dobrze to przemyślą aby nie robić małej krzywdy.
  12. Niestety....ludzie chyba jeszcze po tych mrozach nie odtajali. Trzymam za to kciuki i pragnę tego całym sercem! Bożenko no ja po prostu KOCHAM CIĘ!!! :* Kochani BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!! Dziękuję za to, że jesteście, że pocieszacie i za to, że trzymacie kciuki. Mika pojedzie w poniedziałek . Koszt trasy to 530zł Bardzo proszę kto wie gdzie o rozgłoszenie tej trasy Nowa Sół - Łódź, Łódź - Nowa Sól Może jakiś psiaczek lub kotek załapałby się na podróż co pozwoli zmniejszyć nasze koszty.
  13. Chłopak może całusa chciał dać? ;)
  14. Ryczeć się chce....
  15. Nie dziękuję Bogusiu ;) Oby :) Mikusia na 99% pojedzie w poniedziałek do Łodzi z Szafirkiem :) Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze załapał się na przejazd wtedy koszty by się zmniejszyły :)
  16. Cudny jest! I faktycznie coraz piękniej wygląda :) Oby udało się pokonać jej strach. Mam nadzieję, ze z brzusiem będzie OK.
×
×
  • Create New...