-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie chodziło mi o uściski tylko o to,że mała w swoim domku. Pewnie takie uściski są wszędzie w domach gdzie pies trafia do rodziny z dziećmi. To,że nie powinno się klepać po łowie i to,że tak ludzie robią od dziesiątków lat to też dwie różne sprawy są. -
Fajnie,że już się coś szykuje! :) Teraz znaleźć dziewczyny do wizyty i trzymać kciuki zostaje.
-
Ładna kupeczka.
-
Zapiszę sobie.
- 146 replies
-
- powrót z adopcji
- schronisko
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Śliczny psiaczek z niego! Oby tylko udało się zdiagnozować te jego problemy ze skóra.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia wszystkim życzę! Cieszmy się ciepłem bo podobno na koniec tygodnia znowu zimno się zrobi :/ Beniu rozkwitaj maleństwo :) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja się zgadzam :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudny widok! Szczęścia maleńka :* -
Proszę :) Szkoda,że z tych zdjęć od pani oczu mu nie widać. Zarośnięty jest albo ja się przyzwyczaiłam,że wszyscy tną je krócej. https://www.olx.pl/oferta/maly-wulkan-energii-w-typie-sznaucera-mati-s-CID103-IDsHLv9.html
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Może za łapczywie je jadła. Dobrze nie pogryzła i przez to zwróciła? Oby jej nic nie było! -
Wleciałam tu przypadkiem. Poczytałam i...jeśli chcecie mogę też zrobić ogłoszenie chłopakowi. Czy mogę użyć ewentualnie trochę zmienionego tekstu Anulki. Trochę zmienię zdjęcia i niech idzie. Gdzie go ogłosić?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tylko,że to święta prawda Elu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Obawiam się Elu,że nie będzie to możliwe ponieważ nie mamy tutaj galerii zdjęć. Jedno zdjęcie zastąpione jest innym. Pozdrawiam Dziewczyny! Pierwsza wolna niedziela....ciekawe ile ludzi zabijało się o zamknięte drzwi galerii. Może w końcu dzieci skorzystają z ładnej pogody i będą na spacerze zamiast biegać po galerii.