Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Niestety ja jakoś też tak czuję jak Anula. Oby już Laleczkę nic nie bolało i wszystko ładnie się goiło
  2. Nie chodziło mi o uściski tylko o to,że mała w swoim domku. Pewnie takie uściski są wszędzie w domach gdzie pies trafia do rodziny z dziećmi. To,że nie powinno się klepać po łowie i to,że tak ludzie robią od dziesiątków lat to też dwie różne sprawy są.
  3. Fajnie,że już się coś szykuje! :) Teraz znaleźć dziewczyny do wizyty i trzymać kciuki zostaje.
  4. Śliczny psiaczek z niego! Oby tylko udało się zdiagnozować te jego problemy ze skóra.
  5. Dobrego dnia wszystkim życzę! Cieszmy się ciepłem bo podobno na koniec tygodnia znowu zimno się zrobi :/ Beniu rozkwitaj maleństwo :)
  6. Cały czas czekamy na niego. Cały czas... Wydaje mi się, że prosiłam Hanie o nowe zdjęcia... Jutro zadzwonię i upewnie się czy prosiłam czy tylko chciałam i zapomniałam :/
  7. Będzie miała kochający, świadomy domek...ale strach zawsze gdzieś tam głęboko zostaje...Niestety :(
  8. Cudny widok! Szczęścia maleńka :*
  9. No to teraz tylko żeby dziewczyna całkiem wyzdrowiała do wyjazdu do domu!
  10. Kochani jest zielone światło od wizytatorki ! :D Bardzo dziękuję Gosi oraz Paulinie za przeprowadzoną wizytę, która jak się okazało mieszka niedaleko i znała z widzenia sunie Pani :) Teraz muszę jeszcze porozmawiać z Hanią, dać znać Pani no i zobaczymy :)
  11. Proszę :) Szkoda,że z tych zdjęć od pani oczu mu nie widać. Zarośnięty jest albo ja się przyzwyczaiłam,że wszyscy tną je krócej. https://www.olx.pl/oferta/maly-wulkan-energii-w-typie-sznaucera-mati-s-CID103-IDsHLv9.html
  12. Może za łapczywie je jadła. Dobrze nie pogryzła i przez to zwróciła? Oby jej nic nie było!
  13. Wleciałam tu przypadkiem. Poczytałam i...jeśli chcecie mogę też zrobić ogłoszenie chłopakowi. Czy mogę użyć ewentualnie trochę zmienionego tekstu Anulki. Trochę zmienię zdjęcia i niech idzie. Gdzie go ogłosić?
  14. Już??? Jeszcze nie tak dawno maluteńka była... Czas leci niesamowicie.
  15. Obawiam się Elu,że nie będzie to możliwe ponieważ nie mamy tutaj galerii zdjęć. Jedno zdjęcie zastąpione jest innym. Pozdrawiam Dziewczyny! Pierwsza wolna niedziela....ciekawe ile ludzi zabijało się o zamknięte drzwi galerii. Może w końcu dzieci skorzystają z ładnej pogody i będą na spacerze zamiast biegać po galerii.
×
×
  • Create New...