Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki aby Si-Bo wróciła szybko do zdrowia!
  2. Dobrze,że chociaż im się udało. Teraz tylko wspaniałe domki trzeba szukać. Szkoda,że Bobik nie trafił jeszcze na swojego człowieka :( Witaj Kochana :) Zachwycaj się do woli ;) Mam nadzieję, że z łapeczką będzie wszystko OK :) Podesłałam Elu :) Czyli dogo siadło. Wysłałam PW w niedzielę po 22.00 do wszystkich - takie wspólne i Ty i Poker nie dostałyście go :( Podsyłam jeszcze raz.
  3. Wiesz Anulko ...jeśli zaczniemy się nad tym zastanawiać to czasem możemy...ześwirować :(
  4. Kiedyś szlak mnie trafiał...teraz zaczyna siadać mi psychika... Tyle petycji, tyle pisania i nic się dla takich biedaków nie zmienia.
  5. Kochane wlatuję znowu jak po ogień :/ Zostawiam głaski dla Benitki a dla Was FK pozdrowienia :)
  6. Witaj Aniu :) Jak zaczniesz nadrabiać zaległości to Ci czasu na obecne nie wystarczy ;) Sama mam problem z czasem. Wciąż go za mało....niestety:/
  7. Moja jak już nie ma czym sikać - a potrafi wydusić po kilka kropel - to kupole zostawia ;)
  8. Cudne sunieczki :D A Gracja przypomina mi Teosia i Bobika :*
  9. Bidulka. Ciekawe która jej to zrobiła? :( Haniu niech wet dobrze łapeczkę obejrzy. Całkiem inaczej na zdjęciach ze schroniska a inaczej u Hani wyglądają. Musi być! Prawda? Śliczna ale wszystkie psiaki są śliczne :D Została dziabnięta jeszcze w Zamościu przez innego psiaczka. Dziękuję Poker!
  10. Śliczna z niej sunia :D Na zdjęciu widzę chyba też jeszcze nie ciekawą ranę po sterylce.
  11. Niestety należę do tych osób, które jak już wpłacą to wiadomość usuwają :/
  12. Też jestem ciekawa. I gdyby nie to,że wiem ,że Hania ma pełne ręce roboty to już bym wisiała na telefonie ;)
  13. Uda,Uda Aniu! :) Zobacz zaczęłam z obawami i zabrałam Teosia :) Co prawda Mika i Bobi jeszcze czekają na swoje domki...niestety z Miką nie będzie to takie łatwe :( Teraz przyjechała Sabcia :) Gdybym myślała tylko o tym czy finansowo podołam to bym ich nie zabierała. Dostały szansę i moja w tym głowa żeby było na wszystkie opłaty. Niestety na dogo za mało nowej krwi, która by mogła wspomóc finansowo. Tu każdy już zadeklarowany na maksa. |Może na FB jest jaka szansa na zdobycie wsparcia? Mnie tam nie ma wiec muszę radzić sobie inaczej ;) Będzie dobrze Aniu. Z Anetką dacie rady :):*
  14. Jasne :) Teraz przed pracą nie dam już rady ale jak wrócę wieczorem( no prawie nocą ;) ) to zrobię. Narobiłaś mu podczas wizyt uWas tyle pięknych zdjęć, że będzie z czego wybierać :)
  15. Podeślijcie konto. Choć dyszkę wpłacę....niestety więcej nie dam rady...
  16. Jestem i ja u dziewczynki. Wspaniale.że dostała szansę na nowe życie. Skromną dyszkę chociaż wpłacę. Poproszę o konto.
×
×
  • Create New...