-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki aby Si-Bo wróciła szybko do zdrowia! -
Dobrze,że chociaż im się udało. Teraz tylko wspaniałe domki trzeba szukać. Szkoda,że Bobik nie trafił jeszcze na swojego człowieka :( Witaj Kochana :) Zachwycaj się do woli ;) Mam nadzieję, że z łapeczką będzie wszystko OK :) Podesłałam Elu :) Czyli dogo siadło. Wysłałam PW w niedzielę po 22.00 do wszystkich - takie wspólne i Ty i Poker nie dostałyście go :( Podsyłam jeszcze raz.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kochane wlatuję znowu jak po ogień :/ Zostawiam głaski dla Benitki a dla Was FK pozdrowienia :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
No i wszystko na ten temat :) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudne sunieczki :D A Gracja przypomina mi Teosia i Bobika :* -
Uda,Uda Aniu! :) Zobacz zaczęłam z obawami i zabrałam Teosia :) Co prawda Mika i Bobi jeszcze czekają na swoje domki...niestety z Miką nie będzie to takie łatwe :( Teraz przyjechała Sabcia :) Gdybym myślała tylko o tym czy finansowo podołam to bym ich nie zabierała. Dostały szansę i moja w tym głowa żeby było na wszystkie opłaty. Niestety na dogo za mało nowej krwi, która by mogła wspomóc finansowo. Tu każdy już zadeklarowany na maksa. |Może na FB jest jaka szansa na zdobycie wsparcia? Mnie tam nie ma wiec muszę radzić sobie inaczej ;) Będzie dobrze Aniu. Z Anetką dacie rady :):*