-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam już dzisiaj do domku Sabci. Mała wczoraj w drodze do Poznania oznakowała swoją Panią. Może stanęło jej coś bo zwymiotowała. Po przyjedzie do domku mała zwiedziła ale do kuchni bała się wchodzić. Dzisiaj już jest OK. Sara - bo tak będzie się teraz sunia wabić przed powrotem pani z pracy - pan był w domu - zrobiła wielką kupalę w domku. Dla pani to żaden problem. Powiedziała,że mała musi się do nich przyzwyczaić i że za jakiś czas wszystko będzie OK. Pojechały autobusem po szeleczki dla małej bo pani nie lubi kiedy psiaczek chodzi na obróżce. Sara jest usłuchana i wszystkich w koło zachwyca. Wszyscy mówią, że z pysia wygląda na szczeniaka. Nawet pani w sklepie chciała dać jej większe szelki bo przecież urośnie. Nie chciała wierzyć ,że to 2 letnia sunia. Wszędzie po domu chodzi za Panią a gdy ta usiądzie to kładzie się jej w nogach. Pani jest Sarą zachwycona :) Jutro wybierają się do swojej wetki bo Sara zaczęła kichać i jakby leciał jej katarek. Podesłałam maila i prosiłam w najbliższym czasie o zdjęcia i kilka słów co tam u nich słychać :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
To i ja głośno zawołam,że też taką chcę ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Elisabeta :* Również życzę miłego dnia. Dnia bez nerwów. I samych miłych ludzi w koło:) Benitko ślicznotko buziaki :) -
Haniu te w domku wyszły świetnie gdyby nie to, że za ciemno. Nie widać jego pysia oczu. Musimy pokazać jego radosny pychol i oczy. Wtedy psiak zyskuje na wyglądzie. Taki smutas nikogo nie rusza. Na ZG Bobik ma ogłoszenie. Bobi ma na ZG już dawno. https://www.olx.pl/oferta/moja-milosc-to-wszystko-co-moge-ci-dac-CID103-IDr62HF.html
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Benitko! Witajcie Dziewczyny :) Miałam dzisiaj ciężki dzień...mam nadzieję, że tylko ja :)