Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Może jak dziewczyny przerobią zdjęcia , które podeśle im Hania to będzie my mieli większe pole do manewru aby wymienić je na nowe w ogłoszeniach. Może to wtedy zadecyduje czy będzie lepiej zauważony. Tysia już Ci wytłumaczyła :) Dziękujemy za alimenty :* Próbowałam rozjaśnić te, które Hania wstawiła aby były widoczniejsze ale jakoś brzydko mi to wychodzi :(
  2. Bardzo się cieszę, ze zrobiła TO na dworze :) Maleńka tyle cioć trzyma kciuki za ciebie. Musi się udać :) Ale cudny ten nasz Bobiś!!! No schrupałabym go normalnie :D Dziękuję Kochane za pomoc! :) Dziękujemy Kochane Ciocie! :D
  3. Bajeczko zdrówka i już teraz tylko wspaniałych chwil w swoim życiu :*
  4. No tak .Trzeba pokazać chłopakowi jego miejsce w stadzie :)
  5. Strasznie się cieszę i trzymam kciuki aby Państwo baaaardzo chłopaka pilnowali :)
  6. Jasne !Cudna jest! :) A może podmienię ogłoszenia Sabci jak już pojedzie do domku na Pchełki na Poznań? :) Będzie miała Tolu ...bo ja jej tam nie zostawie tylko muszę poszukać pomocników do utrzymania suni w hoteliku ....bo sama nie dam rady.
  7. Dziękuję za pierwsze relacje z pobytu Miki :) I tak jak mówiłam trzymam ZA WAS KCIUKI!!! :D I oby cierpliwości Julicie nie zabrakło ;) Mikuniu tyle cioć w ciebie maleńka wierzy1 Aniu ...ja też lżej na serduchu się poczułam :)
  8. Bo takie podobno powinno być podawane. Świeżo mielone a nie zmielone i leżakowane. Dlaczego? Tego nie wiem ;)
  9. Tak teraz jakoś wyszło. Wczoraj przyszła wpłata od: Alaskan malamutte - 20zł Bardzo dziękujemy :)
  10. Trzymam kciuki za dobre wieści o stanie zdrowia i za domek! :)
  11. Witajcie! :) I ja życzę miłego, słonecznego dnia :) Dla Beniusi głaski zostawiam:*
  12. Jak tam dzisiaj czuje się Lalka? Biedna. Mam nadzieję,że już nie cierpi.
  13. Cieszę się ,że Sabunia już niedługo będzie w otoczeniu kochającej jej rodzinki :) Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.
  14. Moje też zaciśnięte!
  15. Niestety ja jakoś też tak czuję jak Anula. Oby już Laleczkę nic nie bolało i wszystko ładnie się goiło
×
×
  • Create New...