-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Ollinek cudnie przemieniony ! Nie ten sam psiaczek :D No i Sisi/Boni też po obcięciu jak misiaczek :D Cudne zmiany :)
-
Miejmy nadzieję :) Kochane...a może czyta nas też i pan więc Kochani ;) Napisałam do hop! Mika jak tylko zwolni się miejsce będzie się przenosić do Łodzi. Myślę, że to dla niej wielka szansa aby z czasem stać się w miarę normalnym psiakiem bez panicznego strachu przed człowiekiem. Koszt to 10zł za dzień + karma + weterynarz Karmę mamy zapewnioną od ZEA a z resztą opłat musimy dać sobie rady :) Bardzo się cieszę, że hop! zgodziła się przyjąć małą. Dojdzie jeszcze koszt przewozu dupinki do Julity.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Haniu bardzo dziękuję za relacje :) Zapomniałaś podać kwotę za dojazd Kamień z serca bo teraz już jestem pewna po wizycie Hani,że mały ma już to wszystko czego mu do szczęścia potrzeba! :D -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak antybiotyk to coś osłonowego podać by się przydało :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Hania była u Teosia wczoraj na wizycie PA. Zadzwoniła mi tylko powiedzieć, że jest wszystko OK. Pewnie sama więcej napisze kiedy tylko poczuje się lepiej :) Zdrowia Haniu! -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
-Trzymam kciuki za zdrowie malca. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko...ty wiesz ;) Miłego piątku Kochani! Ja dzisiaj na popołudnie...do 22.00 w pracy ale chociaż weekend wolny mam. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale z nich cudeńka! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że już WAŻNE SPRAWY NA WCZORAJ się kończą :) Buziaki i głaski zostawiam :) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta. Coś choć malutkiego podeślę.