Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ja też się cieszę bo bałam się,że coś z tego niedobrego wyjdzie. Dziękujemy i wzajemnie! :D
  2. Ollinek cudnie przemieniony ! Nie ten sam psiaczek :D No i Sisi/Boni też po obcięciu jak misiaczek :D Cudne zmiany :)
  3. Miejmy nadzieję :) Kochane...a może czyta nas też i pan więc Kochani ;) Napisałam do hop! Mika jak tylko zwolni się miejsce będzie się przenosić do Łodzi. Myślę, że to dla niej wielka szansa aby z czasem stać się w miarę normalnym psiakiem bez panicznego strachu przed człowiekiem. Koszt to 10zł za dzień + karma + weterynarz Karmę mamy zapewnioną od ZEA a z resztą opłat musimy dać sobie rady :) Bardzo się cieszę, że hop! zgodziła się przyjąć małą. Dojdzie jeszcze koszt przewozu dupinki do Julity.
  4. Haniu bardzo dziękuję za relacje :) Zapomniałaś podać kwotę za dojazd Kamień z serca bo teraz już jestem pewna po wizycie Hani,że mały ma już to wszystko czego mu do szczęścia potrzeba! :D
  5. Jutro zrobię przelew :) Tolu bardzo dziękujemy! :) Anulko muszę spróbować tego cudeńka! Dzięki za informacje :) Przyszła wpłata od Poker - 50zł Bardzo dziękujemy!!!
  6. Jak antybiotyk to coś osłonowego podać by się przydało :)
  7. Teraz ja przyszłam za Tobą ;) Może ten mróz zniechęca ludzi....bo przecież na spacery trzeba chodzić bez względu na to czy zimno czy pada czy ukrop z nieba się leje - ale tu z umiarem oczywiście!
  8. Aniu gonisz mnie ? ;) My też staramy się nie brać antybiotyków i może przez to to się tak ciągnie bo do pracy chodzić trzeba. Muszę poczytać o tym olejku :)
  9. Hania była u Teosia wczoraj na wizycie PA. Zadzwoniła mi tylko powiedzieć, że jest wszystko OK. Pewnie sama więcej napisze kiedy tylko poczuje się lepiej :) Zdrowia Haniu!
  10. Oby życzenia powrotu do zdrowia poskutkowały! U nas już 3 tydzień się zaczyna jak choróbsko nie chce przejść. Te bakterie jakieś bardziej wredne są a i człowiek nie ma czasu odleżeć chorobę :/
  11. Benitko...ty wiesz ;) Miłego piątku Kochani! Ja dzisiaj na popołudnie...do 22.00 w pracy ale chociaż weekend wolny mam.
  12. Mam nadzieję, że już WAŻNE SPRAWY NA WCZORAJ się kończą :) Buziaki i głaski zostawiam :)
  13. Poproszę o nr konta. Coś choć malutkiego podeślę.
×
×
  • Create New...