-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Dosia to bardzo podobna jest do mojego Cwaniaka, który odszedł 2 lata temu. Miał 17 lat. Powodzenia maleńka :)
-
No to mamy wyróżnione 3 ogłoszenia Bobiego: https://www.olx.pl/oferta/bobi-wielokropek-szuka-fajnego-domku-CID103-IDrC3wp.html https://www.olx.pl/oferta/co-robi-nasz-bobik-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/daj-mi-kochajacy-dom-do-konca-moich-dni-bobi-CID103-IDr62HF.html Oby chłopakowi przyniosło to kochający domek :)
-
Udało mi się zebrać takie akcesoria do tej pory i jutro wysyłam to do Toli :) Marto te 3 sztuki zaznaczone to małe szeleczki. Może na jakiegoś szczeniaczka będą lub kotka :)
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Aniu jak dla mnie zdam się na Twój wybór. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Życzenia spokojnej nocy zostawiam :) Dla Benitki ślę pozytywne myśli! -
Elu podaj Eluni nr konta do zwrotu za wyróżnienie. Może coś tym razem się uda :) Dzięki informacji moje ogłoszenie Bobika na FB też wyróżniłam ;) Muszę odszukać jeszcze ogłoszenie Alaskan Malamtte i też je wyróżnię. Dziękujemy pięknie Bożenko!!! Dziękuję Elu ,ze czuwasz Mnie niestety nie na na FB :/ Hania zrobiła wizytę u Teosia. Koszt dojazdu wyniósł 40zł. Jako, że Teo swój majątek zostawił Mice i Bobiemu proszę Elu o przelanie Hani za ten dojazd. Z góry dziękuję! Poproszę Hanię aby potwierdziła wpłatę tutaj na wątku :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Hania zapomniała napisać, że prosiłam ją o wizytę PA u Teosia za zwrot kosztów dojazdu, który wyniósł 40zł. Jako,że Teo cały swój pozostawiony dobytek "przekazał" Mice i Bobieku z ich pieniążków będzie zwrot za wizytę :) -
Zaciśnięte :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Nooo...nie! :P:D -
Tolu kochana ja BARDZO proszę o adres do wysyłki szeleczek, smyczy i obróżek , które zbierałam aby były dla psiaczków, które wychodzą ze schroniska w Zamościu :) Teraz ja chciałam podrzucić bo poprzednio Anula z Bogusią tp zrobiły :)