-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do malucha. Fajnie,że kastracja na koszt gminy. Przynajmniej się na coś przydadzą. -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Biedny Maksiu :( -
Kochani! Koszt transportu to 530zł. Hania od siebie i Męża dokłada to niego 50zł. Czyli uzbierać musimy 480zł. Pieniążki będą pożyczone z konta psiaczków i oddawane z bazarków zrobionych na cel tego transportu. Deklaracji stałych mamy na dwa psiaczki tylko 190zł. Proszę deklarowiczów o określlenie się czy wpłata ma być dzielona na dwa psiaki czy na konkretnego. Rozliczać teraz będziemy się na dwa hoteliki i musimy mieć jasną sytuację.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia do dwu a dla czteronożnych oby dzisiaj strachy były mniejsze niż wczoraj! -
Dobre i złe wieści. Oby czarnulce udało się znaleźć wspaniały domek!
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na jutrzejsze wieści. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że już po wszystkim. Oby teraz wszystko ładnie się zagoiło :) -
Niestety....ludzie chyba jeszcze po tych mrozach nie odtajali. Trzymam za to kciuki i pragnę tego całym sercem! Bożenko no ja po prostu KOCHAM CIĘ!!! :* Kochani BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!! Dziękuję za to, że jesteście, że pocieszacie i za to, że trzymacie kciuki. Mika pojedzie w poniedziałek . Koszt trasy to 530zł Bardzo proszę kto wie gdzie o rozgłoszenie tej trasy Nowa Sół - Łódź, Łódź - Nowa Sól Może jakiś psiaczek lub kotek załapałby się na podróż co pozwoli zmniejszyć nasze koszty.
-
Chłopak może całusa chciał dać? ;)
-
Ryczeć się chce....
-
Cudny jest! I faktycznie coraz piękniej wygląda :) Oby udało się pokonać jej strach. Mam nadzieję, ze z brzusiem będzie OK.