-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z powodu niemożności edytowania postu piszę ten . Elu proszę o dane do wpłaty za głosy :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
No złagodziłabym ten punkt na - gdy ktoś będzie na dogo ma odwiedzić wątek naszej Beni :) Teraz jestem codziennie bo mam bazarki. Ale czasami nie mam i sami wiecie,że czasami brak czasu żeby wlecieć na dogo ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Fan Klub Beni 10 głosów poproszę :) Banerki TZ mestudio śliczne! Czy nie można trochę złagodzić ten punkt? ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
O to chodzi żeby każdy wybrał sobie coś dla siebie :) Elu myślę,że nikt nie pobije Twojej nazwy bo BenioFanki fajnie brzmi :) Co do regulaminu - Członkowie będą brali czynny udział w rozsyłaniu zaproszeń na bazarki dla Beni Wiadomo,że tu będzie trzeba się dogadywać żeby ludzie nie dostawali po kilka zaproszeń na jeden bazarek :) -
Chwilowo nie. Nawet gif nie jest ruchomy a powinien. Pewnie cała strona sypie się przez zmiany - tylko czy to zmiany czy działanie osób trzecich? Oto jest pytanie.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bo tak się dzieje niestety :( Myślała, że jak dzisiaj wejdę to już będzie wsio OK a tu nic z tego :( Mimo wszystko miłego dnia wszystkim i Benitce też :D -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jasne Elu :) -
Znowu to samo. Jedni mogą więcej drudzy mniej. Miejmy tylko nadzieję, że to szybko naprawione będzie. Nie strasz Anetko:/
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Elu :) Polecam się na przyszłość :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo :) Doszedł jesio jeden i chyba już ostatni :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Myślę,że mogą go mieć wszyscy, którzy wpadają do Beni i życzą jej pokonania demonów i znalezienia wspaniałego domku :D Szefowa pewnie nas w tym temacie oświeci ;) A tu nowa wersja . Piszcie, który lepszy co zmienić....albo wklejać przecież można co się komu podoba :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jasne,ze można :) Zaraz pokombinuje :) https://www.dogomania.com/forum/ https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/about/ -
No i Sara ( to teraz jej nowe imię) zachorowała. W piątek Pani była z nią u swojej wetki i mała dostała zastrzyk i na 4 dni antybiotyk. Gardziełko nie bardzo i coś już na oskrzelach zaczęło się dziać. A tak jest OK. Sunia kochana. Kupka już się w domku nie trafiła ale siusiu było. Pani powiedziała,że to normalne bo mała musi sobie teraz wyregulować u nich z tymi sprawami :) Oby tak dalej Saruniu :* Zdjęcia będą ma dniach :)
-
To teraz tylko - Wiosno przybywaj! :) Śmierdziuszka wypachnić i jak taki pachnący ruszy w świat na spacerki to kto wie czy wtedy nie zmieni się jego stosunek do innych psiaków ;) (wiem,że nie) Też tak sobie pomyślałam, że chłopak na podwórku żył. Dzieciństwo może na łańcuchu. Garnek przy budzie z resztkami z domu. Lepiej nie myśleć ile te biedaki w życiu przeszły bo oczy same się jakoś pocą...
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Próbuje być szefem w stadzie? :o ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tego jestem pewna. Dla mnie zgłaszanie to strata czasu. Nic sobie z tym nie robią. Tak myślałam,że skoro dogo jest na FB to by warto tam coś napisać? No właśnie tego się obawiam ,że znowu takie awarie spowodują ,że część ludzi odejdzie :( Aniu te z dogo to już daaaawno nie . A te z neta są -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zamiast wziąć się za spamerów spowoduje znowu,że ....oby nie bo jest tu nas i tak za mało :/