-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
https://www.dogomania.com/forum/online/ Otwieram tak często strony, które chcę przejrzeć :) A spróbuj przytrzymać na klawiaturze Ctrl i wtedy kliknąć kółkiem :) To też dobry sposób :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A z imprezą chyba będziemy musiały poczekać na lepsze czasy bo teraz to nikt przez te utrudnienia nie może wejść tam gdzie chce wiec i ludzi mało. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu a jak klikniesz na nr strony kółkiem w myszce też Ci się nie otwiera? Ja tak robię bo inaczej nie wejdę na tą, ma którą bym chciała. Otwiera mi się wtedy ta strona w nowej karcie. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę przez te utrudnienia bardzo zmalał ruch na dogo. Byle to znowu nie było powodem,że ludzie poodchodzą... Miłej niedzieli FK i Beniu :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się ,że dogo znowu coś zmienia i to przez to. Szkoda,że nie wezmą się za spamerów ! Tak pomyślałam jak zobaczyłam ten obrazek :) Chciałam tylko zrobić banerek w kształcie okrągłej pieczątki...ale nie wychodzi mi zrobienie napisu na okrągło :( No właśnie :) To z tej okazji powinna być jakaś biba ;) Kolorowych :) :D -
Byle do soboty :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kiedyś bawiłam się programami do przeróbek zdjęć i trochę mi w głowie zostało ;) Ja nie mogę otworzyć po kliknięciu strony. Ktoś nam utrudnia korzystanie z dogo? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu nie ma problema. Tylko podeślijcie mi propozycje lub jakieś obrazki z czego miałabym to zrobić :) Tak jakoś coś takiego wpadło mi w oko :) -
Wspaniale! Wspaniale,że kolejne biedy uratowane! Mam nadzieję,że domki okażą się godnymi i już teraz psiaczki będą miały je do końca życia. Szafranku powodzenia w DS :)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Toli chyba chodziło o te, które przyjechały ostatnio. Mika przecież też jeszcze nie...i długa droga przed nią. -
Pogubiłam się już...była czy będzie wizyta PA?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
U nas biało .Trochę napadało a i teraz od prawie 2 godzin lecą drobniutkie płatki. Wczoraj ja odśnieżałam bo TZ jeszcze w pracy był a dzisiaj rano on z łopatą do śniegu latał. Ja tam lubię odgarniać śnieg... żeby zima nie było śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych to bym ją kochała. Miłego dnia Kobietki! Beniusiu niech moc będzie z tobą maleńka! -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za małą! -
A wiesz może co z raną na łapce?