Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. https://www.dogomania.com/forum/online/ Otwieram tak często strony, które chcę przejrzeć :) A spróbuj przytrzymać na klawiaturze Ctrl i wtedy kliknąć kółkiem :) To też dobry sposób :)
  2. A z imprezą chyba będziemy musiały poczekać na lepsze czasy bo teraz to nikt przez te utrudnienia nie może wejść tam gdzie chce wiec i ludzi mało.
  3. Elu a jak klikniesz na nr strony kółkiem w myszce też Ci się nie otwiera? Ja tak robię bo inaczej nie wejdę na tą, ma którą bym chciała. Otwiera mi się wtedy ta strona w nowej karcie.
  4. Z tego co widzę przez te utrudnienia bardzo zmalał ruch na dogo. Byle to znowu nie było powodem,że ludzie poodchodzą... Miłej niedzieli FK i Beniu :)
  5. Wydaje mi się ,że dogo znowu coś zmienia i to przez to. Szkoda,że nie wezmą się za spamerów ! Tak pomyślałam jak zobaczyłam ten obrazek :) Chciałam tylko zrobić banerek w kształcie okrągłej pieczątki...ale nie wychodzi mi zrobienie napisu na okrągło :( No właśnie :) To z tej okazji powinna być jakaś biba ;) Kolorowych :) :D
  6. Kiedyś bawiłam się programami do przeróbek zdjęć i trochę mi w głowie zostało ;) Ja nie mogę otworzyć po kliknięciu strony. Ktoś nam utrudnia korzystanie z dogo?
  7. Elu nie ma problema. Tylko podeślijcie mi propozycje lub jakieś obrazki z czego miałabym to zrobić :) Tak jakoś coś takiego wpadło mi w oko :)
  8. Wspaniale! Wspaniale,że kolejne biedy uratowane! Mam nadzieję,że domki okażą się godnymi i już teraz psiaczki będą miały je do końca życia. Szafranku powodzenia w DS :)
  9. Czy coś się z ogłoszeń ruszyło? Może moje zmienić na inne miasto? Od: 11 mar Do: 10 kwi Henio pragnie miłości. Czy mu ją dasz? podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 87 Tel: 1 Obserwuje: 2
  10. Toli chyba chodziło o te, które przyjechały ostatnio. Mika przecież też jeszcze nie...i długa droga przed nią.
  11. Pogubiłam się już...była czy będzie wizyta PA?
  12. Powodzenia maleńka! Oby jak najszybciej zrozumiała,że będą ją tu kochać nie mniej niż w DT i że to już ten na zawsze.
  13. U nas biało .Trochę napadało a i teraz od prawie 2 godzin lecą drobniutkie płatki. Wczoraj ja odśnieżałam bo TZ jeszcze w pracy był a dzisiaj rano on z łopatą do śniegu latał. Ja tam lubię odgarniać śnieg... żeby zima nie było śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych to bym ją kochała. Miłego dnia Kobietki! Beniusiu niech moc będzie z tobą maleńka!
  14. Tak jak napisały Dziewczyny BRAWA dla Was OBU!!! My tutaj ciągle trzymamy za Was kciuki! :D Tak, tak! :D Też tak myślę :D ...byle tylko dziurkaczy nie używała ;)
  15. A wiesz może co z raną na łapce?
×
×
  • Create New...