Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No bo jak się stresuje to ją ząbki swędzą :) Musi się nauczyć odstresowywania.
  2. Dostałam zdjęcia Teosia :) Chłopak jeździ autem i jest bardzo grzeczny :) Jak pięknie pozuje do wspólnego zdjęcia :) Jak model ;)
  3. Fajnie,że jednak Pani informuję Ciebie co z małą :) Oczka ma takie hipnotyzujące :) Miłej niedzieli FK :)
  4. Bardzo dziękuję Julito za informacje :) Cały czas czekam na taki telefon ,który da nam pewność,że to właśnie TEN. Tylko gdzie szukać takich ludzi, którzy nie będą chcieli nic na siłę i psa jak z żurnala? Zdjęcia na pewno się przydzadzą. Noże te w ogłoszeniach już się opatrzyły chociaż Mikusia wygląda na nich pięknie! Czy kupić coś z tych z serii Orka Petstages. dla Mikusi? Abi dostała gryzaki to Mikusia też coś musi :) Eluś właśnie tak :) Jak Benitki, Kikuni czy też Duśki. Trzymam kciuki aby i Mika trafiła właśnie na taki domek :) A teraz Bobiś :) Z p.Patrycją To jego koleżanka Gabi :) A to sam chłopak...kochana mordeczka :)
  5. Wieści od p.Patrycji: Noc była spokojna. Grzecznie spały psiaki u mnie w pokoju. Dogadują sie :D bez problemu :) Tylko Bobik jak sam został z Gabi na podwórku to troszkę płakał Podałam maila i obiecała podsyłać wiadomości i zdjęcia :) Trzymajmy kciuki Kochani!
  6. A jak finanse? Podrzuć mi proszę na PW dane to choć skromne 20zł wpłacę.
  7. Przepraszam Elu ,że dopiero teraz odpowiadam. Niestety od chwili rezygnacji z adopcji w Poznaniu nie miałam żadnego telefonu- nawet takiego głupiego. Nic. Tu liczę na wiedzę p.Patrycji, że będzie wiedziałą jak obdzielić psiaki czułością i miłością :) Oby Tysiu:) Napisałam o 9.00 sms-sa do p.Patrycji...i nadal czekam za odpowiedzią. Czy brak wiadomości dobrze wróży? Czekam niecierpliwie co mi odpisze.
  8. To czarny scenariusz...ale niestety i z takim trzeba się liczyć. Na razie zobaczymy co z tego wyjdzie...oby mała się zmieniła...dla swojego dobra.
×
×
  • Create New...