-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wiemy Elu jak bardzo Ci ciężko ...my myślimy i trzymamy kciuki i za Benitę i za jej Panią. Najważniejsza,że pani chce o małą walczyć. Na wszystko potrzeba czasu. Miłego piątku Dziewczyny :) -
Dziękujemy Kochane dziewczyny! :* Dzisiaj napisze do p.Patrycji jak tam Bobić. Mam nadzieję, ze wszystko OK. O Mkusie nie miałam ani jednego telefonu..Jak będę w pracy tylko po 8 godzin to siądę i może faktycznie będzie trzeba zmienić miasta z ogłoszeniami? Poczekamy jeszcze na nowe zdjęcia Mikusi i ruszymy ze zmianami :)
-
Mała foczka :):*
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko przesyłam maleńka ciepłe myśli. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
no to poczekajmy co z nauk wyniknie. Oby Pani i Benitka dały radę:) -
Ojej Tolu :( Wracaj szybko do zdrowia! A dla p.Ewy wielkie buziaki za wytrwałość! Jeśli to nie ten sam psiaczek ze schroniska to albo jego sobowótr...albo brat?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Biedna Benitka...Biedna Ela. Nie wiem znawcom jak sowa nie jestem. Może pani za mało od siebei daje Benitce? No wiecie jedzenie i dach nad głową to nie wszystko. Spacery,zabawa. Głaskanie też chyba buduje przecież e jakąś wieź? Mam nadzieję, że mała tęskni a wycie nie jest spowodowane jakimś bólem :( -
Nikt. Cały czas cisza. Nie wiem gdzie zmienić. Zawsze priorytetem jest Poznań i Wrocław. Swoje zmieniłam na Zieloną Górę. Poczekajmy. Może cud się stanie.... .Gdy tylko będzie coś potrzebne proszę pisz, dzwoń. To psiaki pod moją opieką i muszę starać się zapewnić im byt. A,że ciężko idzie to inna sprawa. Bardzo się cieszę, że Dobre Dusze mi w tym pomagają a psiaki nie są w schronisku tylko są pod dobrą opieką.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, że tak wszystko się ułożyło a państwo...no zmądrzeli. -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Musiał tylko trafić na TYCH ludzi i wszystko jest OK :)