Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dopiero dotarłam na dogo. Zaciskam dalej kciuki ...i oby dało się pomóc małemu. Proszę o konto podrzucę coś na początku miesiąca.
  2. Wiemy Elu jak bardzo Ci ciężko ...my myślimy i trzymamy kciuki i za Benitę i za jej Panią. Najważniejsza,że pani chce o małą walczyć. Na wszystko potrzeba czasu. Miłego piątku Dziewczyny :)
  3. Dziękujemy Kochane dziewczyny! :* Dzisiaj napisze do p.Patrycji jak tam Bobić. Mam nadzieję, ze wszystko OK. O Mkusie nie miałam ani jednego telefonu..Jak będę w pracy tylko po 8 godzin to siądę i może faktycznie będzie trzeba zmienić miasta z ogłoszeniami? Poczekamy jeszcze na nowe zdjęcia Mikusi i ruszymy ze zmianami :)
  4. Ja całymi dniami siedzę w pracy a wpadam w nocy kradnąc czas na sen. Bardzo Joasiu znowu Ci pięknie dziękujemy :*
  5. Zaciskam kciuki u ja....i niecierpliwie też czekam na wyniki TK.
  6. Benitko przesyłam maleńka ciepłe myśli.
  7. no to poczekajmy co z nauk wyniknie. Oby Pani i Benitka dały radę:)
  8. No życie....i debilne telefony. Po prostu życie. Dobrze,że Mimisia za duża dla niej jest ;)
  9. Bobiś o 2 w nocy dojechał do miejsca swojego zamieszkania ;) Pani Patrycja pisała,że był bardzo grzeczny i sygnalizował,że chce siusiu. W domku był trochę niespokojny ale po zwiedzeniu mieszkania położył się grzecznie w pokoju z panią. Mamy obiecane zdjęcia :)
  10. Ojej Tolu :( Wracaj szybko do zdrowia! A dla p.Ewy wielkie buziaki za wytrwałość! Jeśli to nie ten sam psiaczek ze schroniska to albo jego sobowótr...albo brat?
  11. Biedna Benitka...Biedna Ela. Nie wiem znawcom jak sowa nie jestem. Może pani za mało od siebei daje Benitce? No wiecie jedzenie i dach nad głową to nie wszystko. Spacery,zabawa. Głaskanie też chyba buduje przecież e jakąś wieź? Mam nadzieję, że mała tęskni a wycie nie jest spowodowane jakimś bólem :(
  12. Jaguska Twoje relacje są bombowe! :) Czytając widzę co się tam działo oczyma wyobraźni :) Uśmiałam się też z opisu Mimi kontra kot. Dobrze,że kotek łagodny jest bo nie wiadomo jakby się to przyczepieni pazurka zakończyło.
  13. Musimy czekać. Najważniejsze,że mała już bezpieczna może czekać na swoją rodzinę:)
  14. Nikt. Cały czas cisza. Nie wiem gdzie zmienić. Zawsze priorytetem jest Poznań i Wrocław. Swoje zmieniłam na Zieloną Górę. Poczekajmy. Może cud się stanie.... .Gdy tylko będzie coś potrzebne proszę pisz, dzwoń. To psiaki pod moją opieką i muszę starać się zapewnić im byt. A,że ciężko idzie to inna sprawa. Bardzo się cieszę, że Dobre Dusze mi w tym pomagają a psiaki nie są w schronisku tylko są pod dobrą opieką.
  15. Strasznie się cieszę, że tak wszystko się ułożyło a państwo...no zmądrzeli.
  16. Musiał tylko trafić na TYCH ludzi i wszystko jest OK :)
  17. no jest z niej strachulec. Musiała biedna sporo przejść Musimy być dobrej myśli ,że wszystko się ułoży:)
×
×
  • Create New...